اولین شات های بازی برای The Invincible سیاره ای متخاصم و مرموز را نشان می دهد

اولین شات های بازی برای The Invincible سیاره ای متخاصم و مرموز را نشان می دهد

11 Bit Studios و توسعه دهنده Starward Industries یک بازی پنج دقیقه ای را برای The Invincible در PC Gaming Show به نمایش گذاشتند. The Invincible که در ابتدا در سال 2020 کشف شد، در حال انجام یک ماموریت نجات به عنوان یک اختر زیست شناس Clear در سیاره دوردست Regis III است.

چندین نفر از خدمه یک اکتشاف علمی بین ستاره ای در این سیاره مرموز ناپدید شده اند و جاسنا باید بفهمد که چه اتفاقی برای آنها افتاده است و آیا آنها حتی در سیاره ای که حاوی اسرار وحشتناکی است زنده هستند یا خیر.

برای طرفداران داستان های علمی-تخیلی کلاسیک، طراحی هنری بازی از زیبایی شناسی آینده نگر الهام گرفته شده از رمانی به همین نام توسط نویسنده علمی تخیلی لهستانی استانیسلاو لم استفاده می کند.

شکست ناپذیر

گالری

«زمانی که بسیاری از ما نوجوان بودیم، لم به ما چشم‌اندازی برای آینده داد که سورئال به نظر می‌رسید. و به عنوان یک خواننده، نمی‌توانستم دنیای The Invincible را ملموس‌تر از آنچه در بازی به تصویر می‌کشد تصور کنم. ما به عنوان یک ناشر لهستانی که مأموریت دارد سرگرمی های معنادار را به نمایش بگذارد، نمی توانستیم فرصت بازی را بر اساس بخش مهمی از میراث فرهنگی لهستان مانند کتاب لم از دست بدهیم.

Invincible سال آینده راه خود را به رایانه ها و کنسول ها باز خواهد کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.