منو سایت

اولین تیزر رسمی سریال The Last of Us منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اولین تیزر رسمی سریال The Last of Us منتشر شد

اولین تیزر HBO سریال The Last of Us به طور رسمی منتشر شد و طرفداران توانستند اولین صحنه های سریال مورد انتظار را ببینند. شخصیت های اصلی سریال مانند جوئل، الی و سارا در تریلر کوتاه دیده می شوند و علاوه بر آن تعدادی از افراد مهم این بازی، قهرمانان و شخصیت های شرور نیز دیده می شوند تا ما را با حال و هوای سریال آشنا کنند.

به گزارش پارسی گیم، جزئیات مختلفی در سریال The Last of Us به چشم می خورد. این تیزر بخشی از ویدیوی تبلیغاتی HBO برای سال جدید است و سریال های آینده را به نمایش می گذارد. ما می‌توانیم بخش‌هایی از سریال‌هایی مانند بری و جانشینی و صنعت را ببینیم. این تیزر ابتدا با سریال اژدها خانه اژدها شروع می شود و برنامه های آینده این شبکه اینترنتی را نشان می دهد. در پایان ویدیو با سری Last of Ace آشنا می شویم.

شبکه HBO برای سریال جدید Last of Ace ستونی جداگانه در نظر گرفت و آن را یکی از پروژه های خاص دانست. تیزر با قسمت زمستانی بازی شروع می شود و سپس جوئل و الی را می بینیم و سارا نیز در تیزر دیده می شود. اگرچه تیزر The Last of Us کوتاه است. اما کاملا ما را وارد حال و هوای سریال می کند. سپس الی را می‌بینیم که به جوئل می‌گوید: «همه کسانی که به آنها اهمیت می‌دادم یا مردند یا مرا ترک کردند.» جوئل پاسخ می‌دهد: «شما چیزی در مورد مرگ و از دست دادن (عزیزان) نمی‌دانید.

تیزر سریال The Last of Us

سریال The Last of Us

این تیزر صحنه های مهمی از بازی اصلی را نشان می دهد و به عنوان مثال می توانیم شاهد آموزش جوئل به الی باشیم که چگونه تیراندازی کند. HBO هنوز تاریخ پخش رسمی را اعلام نکرده است اما طبق گفته کمپانی سازنده سریال جدید در سال 2023 پخش خواهد شد.این تیزر همچنین این سریال را به عنوان پروژه ای برای سال آینده معرفی می کند که احتمال پخش آن در پایان سال آینده وجود دارد. سال لازم به ذکر است که فصل اول سریال وقایع بازی را بیان می کند. اما بخش‌هایی از داستان متمایز و متفاوت از آنچه در بازی دیده‌ایم است.

طبق گزارشات اخیر، سریال The Last of Us شامل صحنه های حذف شده از بازی خواهد بود و قرار بود این صحنه ها در The Last of Us Part 1 قرار بگیرند. بلا رمزی، بازیگر نقش الی، در مصاحبه اخیر خود اعتراف کرد که سری به بازی وفادار است و طرفداران از آن لذت خواهند برد. اقتباس تلویزیونی Last of Ace داستان جوئل و الی را دنبال می کند که در تلاش برای زنده ماندن در آمریکای پسا آخرالزمانی هستند. این سریال در کانادا فیلمبرداری شده و مراحل مونتاژ آن پیگیری می شود.

منبع: TheGamer