منو سایت

اولین تصویر Assassin’s Creed Mirage به تاریخچه علی بابا اشاره دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اولین تصویر Assassin's Creed Mirage به تاریخچه علی بابا اشاره دارد

شایعات موثقی در مورد نسخه جدید بازی Assassin’s Creed منتشر شده است که طبق گفته ها به دوران کلاسیک این سری بازگشته و شاهد حذف عناصر نقش آفرینی هستیم. نسخه جدید این سری در کنار بازی بزرگ Assassin’s Creed Infinity که پروژه بلند مدت یوبی سافت است ساخته خواهد شد. امروز اولین است تصویر Assassin’s Creed Mirage با نمایش بسته الحاقی این اثر و مربوط به ماجرای چهل دزد بغداد منتشر شده است.

تصویر جدید Assassin’s Creed در شبکه های اجتماعی برای اولین بار توسط صفحه توییتر ScriptLeaksR6 منتشر شد. این شخص سابقه طولانی در افشای اطلاعات بازی Rainbow Six دارد و به یوبی سافت نزدیک است. لازم به ذکر است که این تصویر از فروشگاه یوبی سافت گرفته شده و منبع آن قابل اعتماد می باشد. پس از انتشار تصویر Assassin’s Creed Mirage، یوبی سافت به سرعت وارد عمل شد و به دلیل قوانین کپی رایت دستور حذف آن را داد.

تصویر Assassin's Creed Mirage Baghdad

سفر Assassin’s Creed Mirage به بغداد

یوبی‌سافت در واکنش به تصویر لو رفته نوشت: «این تصویر در پاسخ به گزارشی از فرنچایز حذف شده است.» حذف این عکس باعث شد بسیاری تصور کنند که واقعی است و اگر تصویر مربوط به یک بازی واقعی نیست. ; چگونه حذف می شود؟ در حالی که هنوز نمی توان در مورد ماهیت عکس مطمئن بود و حتی بازی جدید Assassin’s Creed در بغداد نیز تایید نشده است. اما طرفداران می توانند برای رونمایی کامل بازی در رویداد Ubisoft Forward هیجان زده شوند.

اگر تصویر Assassin’s Creed Mirage واقعی باشد، نشان می دهد که یوبی سافت یک DLC ویژه بر اساس فولکلور عربی علی بابا و چهل دزد بغداد آماده کرده است. این کمپانی فرانسوی پس از مدت ها موفق شد یک بازی بر اساس فرهنگ و آداب و رسوم یک ملت بسازد و کمی از فضای خشک و بی روح چند نسخه اخیر فاصله بگیرد. سفر به بغداد و بازگشت به عناصر مخفی کاری و دوری از ژانر RPG مانند انتخاب دیالوگ و جنسیت شخصیت را می توان به فال نیک گرفت.

جیسون شرایر می گوید بازی جدید Assassin’s Creed از نظر وسعت کوچکتر خواهد بود. این بازی قبلا با نام Assassin’s Creed Rift شناخته می شد و تاریخ انتشار آن از دسامبر امسال به سال آینده تغییر کرد. شایعات مختلفی در مورد این شغل وجود دارد، اما به گفته شرایر، همه آنها را نمی توان باور کرد. چرا که شایعه وجود چند شهر بزرگ اشتباه است و در نتیجه اطلاعات غلط منتشر می شود. رویداد جدید یوبی سافت ممکن است اطلاعات بیشتری را در اختیار ما قرار دهد. نطر شما چی هست؟

منبع: VGC