منو سایت

اولین تصویر رسمی از سری Fallout آمازون منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اولین تصویر رسمی از سری Fallout آمازون منتشر شد

اولین بار توسط آمازون در سال 2020 اعلام شد، تولید مجموعه تلویزیونی Fallout در سال جاری آغاز شد و اکنون که سال 2022 در راه است و بیست و پنجمین سالگرد بازی اصلی Fallout نزدیک است، سرانجام اولین تصویر رسمی در شبکه های اجتماعی منتشر شد. پست شده تا در آینده شاهد یک ویدیوی عالی از او باشیم.

این تصویر که از طریق حساب رسمی توییتر آمازون پرایم به اشتراک گذاشته شده است، چندین تن از ساکنان پناهگاه را نشان می دهد که در مقابل یک دریچه باز درخشان غرق در نور خورشید ایستاده اند. با نگاهی دقیق‌تر به تصویر، می‌بینید که پیش‌زمینه تصویر افرادی از Vault 33 هستند که می‌خواهند اولین قدم‌های خود را به سمت بایر هسته‌ای بردارند تا از مخزن فرار کنند. صحنه ای تقریباً در هر بازی Fallout که در آن بازیکنان پناهگاه های خود را ترک می کنند تا وارد سرزمین بایر شوند.

علاوه بر این، در تصویر رسمی، ترکیب آبی و زرد علامتی را بر روی حصار نشان می‌دهد که نشان‌دهنده عدم مصرف غذا یا نوشیدنی، سکوت عملیاتی، محدودیت حرکت و غیره است که با علامتی که دقیقاً در همان مکان از آخرین Fallout 4 دیده می‌شود مطابقت دارد. نسخه. ایناهاش. با این حال، بسیار جالب است و حسی را که سری Fallout به آن شناخته شده است را به تصویر می کشد. این به طرفداران اطمینان می دهد که مجموعه تلویزیونی آینده بر اساس فرنچایز محبوب بسیار به سری بازی های Fallout وفادار خواهد بود. همچنین ممکن است متوجه یک بدن به ظاهر بی‌جان شوید که مستقیماً از در به پایین می‌افتد، که می‌تواند به این معنی باشد که همه چیز در عکس اصلاً آرام به نظر نمی‌رسد.

سری Fallout آمازون

مجموعه تلویزیونی Fallout

برای افرادی که به تازگی با سریال Fallout آشنا شده اند باید بگوییم که این سریال اولین بار در سال 2020 معرفی شد و چندین بازیگر معروف از جمله الا پورنل صداپیشگی جینکس در سریال نتفلیکس Arcane و والتون گوگینز بازیگر سریال The Righteous Gems از جمله آنها هستند. سلسله. در آن نقش دارند. ما هنوز اطلاعات زیادی در مورد زمان پخش این سریال نداریم، اما تصاویری از آن در طول سال ها به طور مداوم به بیرون درز کرده است که نشان می دهد فیلمبرداری در حال انجام است. در نتیجه، انتظار می رود مجموعه تلویزیونی Fallout در اواسط سال 2023 از آمازون پرایم پخش شود.

در دیگر اخبار Fallout، توسعه دهندگان Bethesda نکاتی را در پشت صحنه به اشتراک گذاشته اند تا بیست و پنجمین سالگرد این مجموعه را جشن بگیرند. به عنوان مثال، مشخص شد که Fallout: New Vegas، که در ابتدا به اصرار تاد هاوارد قصد داشت یک توسعه بزرگ برای Fallout 3 باشد، در عوض یک بازی مستقل در نظر گرفته شد.

منبع: Thegamer