منو سایت

اولین تصاویر از بازی جدید سری Yakuza منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اولین تصاویر از بازی جدید سری Yakuza منتشر شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، اولین تصاویر از بازی جدید سری Yakuza (Yakuza) به تازگی منتشر شده است که بر اساس آن، ایچیبان کاسوگا، شخصیت اصلی بازی Yakuza: Like a Dragon، بار دیگر در قالب یکی ظاهر خواهد شد. از شخصیت ها

Mikuro Asakura، ورزشکار هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) اخیراً از استودیو Ryu Ga Gotoku، خالق سری Yakuza بازدید کرده است. او با انتشار ویدئویی از این اتفاق تصاویری از بازی جدید سری Yakuza را نشان می دهد. میکورو آساکورا توسط رئیس سگا، هاروکی ساتومی، دعوت شد تا به استودیو Ryu Ga Gotoku بپیوندد. این ورزشکار MMA از طرفداران پر و پا قرص سری Yakuza است و بازدید او از استودیو مذکور چندان عجیب نیست. با این حال، بعید است که او از انتشار اطلاعات طبقه بندی شده در قالب ضبط ویدئویی از بازدید خود از استودیو Ryu Ga Gotoku مطلع بوده باشد.

دنباله Yakuza: Like a Dragon اکنون تایید شده است. بنابراین تصاویر منتشر شده از بازی جدید سری Yakuza احتمالا مربوط به این اثر بوده و ربطی به Yakuza 8 ندارد، همچنین در برخی از تصاویر می توانید ایچیبان کاسوگا، قهرمان بازی Yakuza: Like a Dragon را مشاهده کنید. . اگرچه احتمال حضور او به عنوان شخصیت اصلی وجود دارد، اما او تنها می تواند یکی از NPC ها یا شخصیت های فرعی باشد.

ایچیبان کاسوگا احتمالاً شخصیت اصلی بازی جدید یاکوزا نیست

استودیو Ryu Ga Gotoku تایید کرده است که در حال کار بر روی کارهای جدید خارج از سری Yakuza یا Judgment است. ممکن است به دلیل مشکلات حقوقی استودیو Ryu Ga Gotoku با آژانس استعدادیابی Takuya Kimura که نقش شخصیت اصلی سریال را بازی می کند، سریال Judgment به پایان برسد.

در ماه ژوئیه، سایت خبری ژاپنی Nikkan Taishu به نقل از منابع مدعی شد که آژانس استعدادیابی Takuya Kimura مانع از انتشار نسخه رایانه شخصی سری Judgment شده است. این به این دلیل بود که آنها تاکویا کیمورا را در سریال نمی خواستند. بر اساس این گزارش سگا در تلاش است تا بازی های Judgment و Lost Judgment را از طریق فروشگاه استیم در اختیار کاربران رایانه های شخصی قرار دهد. اما با توجه به عدم تایید آژانس استعدادیابی تاکویا کیمورا، به نظر می رسد سری Judgment بر روی پلتفرم جدیدی منتشر نخواهد شد و این مجموعه با دو بازی به پایان رسید.

نظر شما در مورد انتشار تصاویری از بازی جدید سری Yakuza چیست؟ به نظر شما ایچیبان کاسوگا شخصیت اصلی این اثر است یا شاهد معرفی شخصیت جدیدی خواهیم بود؟ غیبت توشیهیرو ناگوشی چه تاثیری بر آینده سریال یاکوزا خواهد داشت؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Video Games Chronicle