منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • اولین بسته رسمی PS5 550 دلار قیمت دارد و با Horizon Forbidden West عرضه می شود

اولین بسته رسمی PS5 550 دلار قیمت دارد و با Horizon Forbidden West عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اولین بسته رسمی PS5 550 دلار قیمت دارد و با Horizon Forbidden West عرضه می شود

اگرچه یافتن بسته PS5 غیرمعمول نیست، اما تاکنون همه آنها بسته‌های غیررسمی بوده‌اند که توسط خرده‌فروشان ساخته شده‌اند تا مصرف‌کنندگان پول بیشتری را برای خرید کنسول گریزان خرج کنند. اما پس از بیش از 1.5 سال، سونی اولین بسته رسمی PS5 را منتشر می کند. PlayStation Direct در این لیست قرار دارد PS5 و نسخه های دیجیتال PS5 دارای Horizon Forbidden West. آنها چندین هفته است که در بریتانیا در دسترس هستند، اما PS Direct اولین خرده فروش ایالات متحده است که آنها را فهرست می کند.

بسته ها هنوز برای خرید در دسترس نیستند، اما باید مطمئن شوید که برای فرصت خرید PS5 از PS Direct ثبت نام کرده اید. با توجه به اینکه این لیست در پلی استیشن دایرکت پخش می شود، حدس می زنیم به زودی آنها را دریافت کنند.

PS5 Horizon Forbidden West Bundle
PS5 Horizon Forbidden West Bundle

بسته استاندارد PS5 550 دلار قیمت دارد، در حالی که بسته PS5 Digital 450 دلار قیمت دارد. به طور کلی، با خرید بسته 20 دلار در قیمت کاتالوگ Horizon Forbidden West صرفه جویی می کنید – البته اگر بتوانید یکی را تهیه کنید. هر مدل PS5 را که انتخاب کنید، بسته به همراه یک کوپن با یک کلید بازی ارائه می‌شود که می‌توان آن را در فروشگاه پلی‌استیشن پس‌خرید کرد.

اگرچه یافتن PS5 از اوایل سال 2022 بسیار دشوار بوده است، اما پیش‌بینی فروش سونی برای بقیه سال نشان می‌دهد که PlayStation 5 در ماه‌های آینده بیشتر برای خرید در دسترس خواهد بود. با این حال، اگر این بسته Horizon Forbidden West در عرض چند دقیقه فروخته شود، تعجب نکنید.

اگر موفق به دریافت یکی از بسته‌های PS5 شدید، حتماً برخی از راهنمای خرید پلی‌استیشن 5 ما را بررسی کنید، از جمله بررسی‌های ما درباره بهترین بازی‌های PS5، کنترلرها، هدفون‌ها و ایستگاه‌های شارژ.

یادداشت سردبیر: مقاله در 24 مه 2022 به روز شد