منو سایت

اولین بسته الحاقی Back 4 Blood به زودی منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اولین بسته الحاقی Back 4 Blood به زودی منتشر خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، به لطف اولین بسته الحاقی Back 4 Blood، بازیکنان به آیتم های جدیدی از جمله شخصیت ها و دشمنان جدید دسترسی خواهند داشت.

سریال Left 4 Dead یکی از معروف ترین سریال های تاریخ است که توسط Valve نفرین شده است. بنابراین پس از انتشار بازی Left 4 Dead 2 هیچ افکت دیگری منتشر نشد. با این حال، سازندگان سریال در قالب استودیو Turtle Rock به این سریال احیا کردند. حاصل این تلاش Back 4 Blood است که سال گذشته عرضه شد. اکنون، حدود پنج ماه پس از انتشار Back For Blood، استودیو Turtle Rock اعلام کرده است که اولین بسته الحاقی بازی Back 4 Blood ماه آینده در دسترس خواهد بود.

استودیو Turtle Rock اعلام کرده است که Back For Blood نیز یک موفقیت تجاری است. بر این اساس، از زمان انتشار آن در 12 اکتبر 2021 (20 اکتبر)، 10 میلیون بازیکن این اثر را تجربه کرده اند. همچنین بازی Back For Blood به عنوان پرفروش ترین آی پی جدید در سال 2021 معرفی شد.

استیو گلدشتاین، رئیس و مدیر عامل استودیو Turtle Rock می گوید: «دستیابی به چنین دستاوردی در مدت کوتاهی که از انتشار Back For Blood می گذرد، یک رویداد تاریخی برای استودیوی ما و این مجموعه است. با نگاهی به آینده، ما بسیار هیجان زده هستیم که در قالب بسته الحاقی Tunnels of Terror پیش برویم. در این DLC، ما محتوایی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهیم تا با همکاری یکدیگر دنیای Ridden را پاک کنند.»

بسته الحاقی بازی Back 4 Blood

دو شخصیت جدید بخشی از بسته الحاقی Back 4 Blood هستند

در دسامبر 2021، Tencent استودیو Tertel Rock را خریداری کرد. قبلا هیچ نشانه ای مبنی بر تبدیل شدن Back Four Blood به سریال وجود نداشت. از آن زمان شایعه شد که Back For Blood یک مجموعه خواهد بود. بسته الحاقی Back 4 Blood در 12 آوریل (23 آوریل 1401) عرضه خواهد شد. مطمئنا با این اتفاق تعداد بازیکنان این شغل به میزان قابل توجهی افزایش می یابد و علاقه مندان به آن بازخواهند گشت.

بسته الحاقی Tunnels of Terror دو شخصیت جدید را معرفی می کند. این شخصیت ها شاریچه (آتش نشان با تبر) و هنگ (مدیر رستوران پیگیر و جدی) هستند. همچنین یک رژیم تعاونی جدید به نام Ridden Hives وجود دارد. این حالت در هفت سیاه چال مختلف در زیر شهر Evansberg اتفاق می افتد، جایی که شما باید با نوع جدیدی از دشمن به نام Warped Ridden مبارزه کنید. علاوه بر این، بسته الحاقی Back for Blood حاوی محتوایی مانند هشت پوسته قهرمان جدید، هفت اسلحه افسانه ای و 12 اسلحه جدید و پوسته نقشه است.

انتشار بسته الحاقی Tunnels of Terror با آپدیت های رایگان برای تمامی بازیکنان همراه خواهد بود. این به بازیکنان اجازه می دهد تا سطح جدیدی از دشواری No Hope را تجربه کنند. جزئیات این سطح از دشواری هنوز اعلام نشده است. اما با توجه به نام او مشخص است که دشوارتر از سایر موارد خواهد بود.

طبق گفته استودیو Turtle Rock، اگر یکی از بازیکنان پارتی بسته الحاقی Back 4 Blood را بخرد، سایر بازیکنان به آن دسترسی خواهند داشت. این استودیو همچنین قول داده است که “هیچ خرید درون برنامه ای به عنوان بخشی از بسته برنامه افزودنی Tunnels of Terror یا به روز رسانی های آینده اضافه نخواهد شد.”

نظر شما در مورد بسته الحاقی Back 4 Blood چیست؟ آیا این امکان را برای شما فراهم می کند که به بازی Back For Blood ادامه دهید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: PC Gamer