اولین بازی Dr. استودیو Disrespect یک تیرانداز تلفیقی اول شخص است

اولین بازی Dr. استودیو Disrespect یک تیرانداز تلفیقی اول شخص است

سال گذشته، گای بیهم، طراح صحنه Sledgehammer، که این روزها با نام Dr. بی احترامی و پخش کننده بازی; او استودیوی خود را با هدف تولید بازی های درجه یک ایجاد کرد. او استراتژیست سابق Kalaf Duty و طراح بخش چند نفره Halo 5 را استخدام کرد و نام استودیو را Midnight Society گذاشت. اطلاعات جدید در مورد اولین بازی تیراندازی چند نفره استودیو با نام پروژه لونا عرضه شده که نوید یک بازی شبیه به Escape From Tarkov را می دهد.

دکتر. استودیو Disrespect شروع به فروش اشتراک برای دریافت نسخه آزمایشی بازی جدید کرد. هزینه اشتراک حدود 50 دلار بود، آنها با NFT ویژه فروخته می شدند و آواتار هر شخصیت در بازی منحصر به فرد خواهد بود. در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد اولین بازی این استودیو وجود نداشت و فقط می دانستیم که با یک بازی تیراندازی اول شخص چندنفره رایگان با موتور Unreal Engine 5 روبرو هستیم. حال اطلاعات کامل بازی در وب سایت رسمی منتشر شده است.

طبق اطلاعات رسمی اولین بازی Dr. استودیو Disrespect که Project Moon نام دارد، یک تیرانداز عمودی است. منظور آنها از این عبارت حالت PvPvE است که در بازی هایی مانند Escape from Tarkov و Hunt: Showdown دیده می شود. در این حالت، بازیکنان تمام آیتم های به دست آمده از بازی قبلی را نگه می دارند و این آیتم ها به بازی بعدی منتقل می شوند. البته زمانی که بازیکن می میرد، تمام آیتم های به دست آمده را از دست می دهند. کلمه کلی نیز به استفاده از ساختمان های چند طبقه اشاره دارد.

تیرانداز سطح اول Dr. بی احترامی

این استودیو در ادامه نوشت که هدف اصلی آن‌ها از گیم‌پلی ترکیب جنبه‌های طراحی شوترهای کلاسیک با شوترهای بتل رویال و همچنین مکانیک گیم‌پلی شوترهایی مانند تارکوف است. یعنی اولین بازی Dr. بی احترامی ترکیبی از چند ژانر خواهد بود و باید دید آیا این تیم قادر به تولید چنین بازی خواهد بود یا خیر. به نظر می رسد تجارت NFT نیز بخش مهمی از این بازی است و هدف استودیو کسب درآمد از راه های جدید است.

برنامه توسعه بازی Project Moon نیز اعلام شد. هر شش هفته، استودیو یک قسمت جدید را آماده آزمایش منتشر می‌کند و کسانی که اشتراک 50 دلاری را پرداخت می‌کنند می‌توانند آپدیت جدید را بازی کنند و سپس بازخورد خود را با توسعه‌دهندگان به اشتراک بگذارند. بازیکنان می توانند در مورد مکانیک ها و ویژگی های اصلی اظهار نظر کنند، نه فقط اشکالات را گزارش کنند. در نتیجه بازیکنان در روند توسعه نقش دارند و ارتباط نزدیکی با تیم تولید خواهند داشت.

قسمت اول بازی با نام SnapshotCL1000 توسط این استودیو ارائه شد. این فایل در اصل دموی یک مسلسل نظامی است و بازیکنان می توانند نحوه شلیک به آن را امتحان کرده و نظر خود را در مورد آن بیان کنند. این فایل از اواخر تیرماه قابل دسترسی خواهد بود. استفاده از کلمات بی معنی در کنار یکدیگر باعث شد که بازی عملا هویت مستقلی نداشته باشد و بیشتر به اثری ساخته شده توسط هوش مصنوعی تبدیل شود و در نهایت استفاده از NFT نیز هدف اصلی ساخت بازی را آشکار کند.

منبع: PCGAMER