اولین بازخورد از Battlefield Mobile رضایت بخش نیست

اولین بازخورد از Battlefield Mobile رضایت بخش نیست

شرکت الکترونیک آرتز چندی پیش بتلفیلد موبایل را معرفی کرد. نسخه موبایل سری بازی های Battlefield برای ارائه تجربه ای مشابه با بازی اصلی طراحی شده است و هنوز در دست توسعه است. توسعه دهندگان تعدادی از طرفداران مشتاق تجربه Battlefield Mobile را برای آزمایش و یافتن باگ ها دعوت کرده اند و نظرات خود را به اشتراک گذاشته اند. اولین بررسی ها از بازی دور از انتظار است.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، Battlefield Mobile همچنان در دست ساخت است و الکترونیک آرتز در حال بهینه سازی بازی برای «دستگاه های مختلف» است. این بازی زمانی که به طور رسمی منتشر شد; بازی موبایل رایگان خواهد بود و فقط برای کاربران موبایل در دسترس خواهد بود. هیچ کراس اووری بین کامپیوتر و کنسول وجود ندارد و این بازی ماهیت مستقلی خواهد داشت. بسیاری از بازیکنان در مورد نسخه آزمایشی بازی هیجان زده هستند و ویژگی هایی مانند تخریب محیط زیست را تحسین می کنند. دیگران مخالف هستند.

بازیکنانی که Battlefield Mobile را تجربه کرده اند. آنها اطلاعاتی در مورد این محصول منتشر کرده اند. این افراد گفتند نسخه آلفا را که برای گوشی های اندروید 7 و جدیدتر منتشر شده بود بازی کردند. یکی از بازیکنان گفت: “Battlefield Mobile بهتر از Battlefield 2042 است” و به عنوان یک نسخه آلفا اجرا می شود. برخی دیگر معتقدند که کلاس‌های شخصیتی متنوع نیستند و کارت‌ها کپی‌هایی از کارت‌های Battlefield 3 و 4 هستند. اما در عین حال ویژگی هایی مانند تخریب محیط زیست که در سال 2042 در دسترس نیست. ستایش می شود.

مشکلات با بتلفیلد موبایل

اکثر گیمرها در مورد مشکلات مختلف Battlefield Mobile صحبت کرده اند. البته لازم به ذکر است که این یک نسخه آلفای بازی است و استودیو Industrial Toys سازنده بازی هنوز آماده انتشار نسخه بتا نیست و در نتیجه نظرات بازی تا نسخه نهایی تغییر خواهد کرد. . تعدادی از بازیکنان نوشتند که بازی “بد” است و گرافیک بازی بسیار ابتدایی و بدون جزئیات است و صدای اجسام آنقدر زیاد است که ماهیت آن مشخص نیست. در نهایت عملکرد بازی حتی در پایین ترین تنظیمات هم خوب نبود.

نسخه های اولیه هر بازی پر از مشکلات و کاستی است و هدف از تست این است که هر چه زودتر کاستی ها را پیدا کنیم. واضح است که توسعه دهندگان محیط را اصلاح نکرده اند و در این مرحله روند و تعادل در اولویت قرار دارد. نسخه نهایی با رفع اشکال و بهبود گرافیک منتشر خواهد شد. الکترونیک آرتز در جلسه اخیر با پرسش و پاسخ به طرفداران اطمینان داد که توسعه بازی ها در Battlefield Mobile به خوبی پیش می رود و مدیر استودیو Alex Seropian تجربه زیادی دارد. او یکی از بنیانگذاران استودیو بانجی است و افراد باتجربه ای در تیم بتلفیلد موبایل دارد.

منبع: TheGamer