منو سایت

اولین آپدیت Spider-Man مشکلات کرش بازی را برطرف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اولین آپدیت Spider-Man مشکلات کرش بازی را برطرف می کند

اولین آپدیت از زمان انتشار بازی Marvel Spider-Man برای کامپیوتر موجود است. این به‌روزرسانی کوچک که توسط Nixxes Studio توسعه داده شده است، مشکلاتی مانند خرابی هنگام فعال کردن ردیابی پرتو را برطرف می‌کند. لازم به ذکر است که آپدیت بعدی در دست توسعه است و چندین پچ برای بهبود پایداری بازی و رفع مشکلات گزارش شده در شرف انتشار است.

به روز رسانی 1.817.1.0 اولین پچ رسمی پس از انتشار در دسترس است. نسخه PC بازی Spider-Man چندین بار قبل از انتشار آپدیت شد تا بازی برای روز انتشار آماده شود. اما هنوز برخی از مشکلات گزارش شده وجود دارد که توسعه دهنده می خواهد در اسرع وقت آنها را حل کند. بیانیه‌ای از استودیو Insomniac و Nixxes به‌روزرسانی‌های بیشتری را اعلام کرد: «ما در حال کار بر روی وصله بعدی هستیم، که اساسی‌تر خواهد بود و باگ‌های بیشتری را برطرف می‌کند و بر اساس بازخوردهایی که تاکنون دریافت کرده‌ایم، ویژگی‌های جدیدی اضافه می‌کند. می دهد.”

اولین آپدیت مرد عنکبوتی که برای رایانه شخصی منتشر شد، تغییرات کمی در بازی ایجاد می کند و بیشتر موارد بسیار کمیاب را هدف قرار می دهد. لیست کلی تغییرات به شرح زیر است:

  1. رفع مشکلات ردیابی پرتو
  2. بررسی نسخه ویندوز بهبود یافته است
  3. بهبود بصری بازی
  4. مشکلی که باعث می‌شد سایه‌های عقب‌نشینی روی فلز فولاد ضعیف ارائه شوند، برطرف شد
  5. جلوه های بصری DLSS بهبود یافته است
  6. رفع یخ زدن بازی در طول کات سین
  7. رفع مشکل پایداری بازی هنگام استفاده از Alt-Tab
  8. رفع نقص های بصری مختلف

آپدیت کامپیوتر مرد عنکبوتی

مشکل در نسخه PC Spider-Man

این استودیو در ادامه به یک سری مشکلات مربوط به نسخه رایانه شخصی Marvel’s Spider-Man اشاره کرد که برطرف خواهد شد. اولین مشکل این است که ردیابی پرتو برای برخی از کامپیوترها غیرفعال است. برخی گزارش می دهند که این گزینه اصلا برای آنها روشن نمی شود. تعدادی از بازیکنان قادر به پیشرفت نیستند و یک باگ آزاردهنده باعث می شود تا ماموریت های Spider-Hack غیرقابل دسترسی باشد. آپدیت بعدی این مشکل را برطرف خواهد کرد. تعدادی از گیمرها گفته اند که نمی توانند از ساختمان امپایر استیت عکس بگیرند و دلیل این امر عملکرد کارت گرافیک اینتل است.

بنچمارک Spider-Man for PC آن را بهترین پورت رایانه شخصی سونی تا به امروز می داند. این اثر هنری هرگز به این زیبایی به نظر نمی رسید و پشتیبانی از Steam Deck نیز یکی از ویژگی های مهمی است که باعث شد مرد عنکبوتی خارج از کنسول پلی استیشن زندگی دیگری پیدا کند. البته مشکلات نسخه PS4 وجود دارد و سازنده فقط بازی را پورت کرده و هیچ تغییری در گیم پلی ایجاد نکرده است. می توانید آپدیت مرد عنکبوتی را از طریق استیم دانلود کنید.

منبع: VGC