منو سایت

اولین آپدیت Saints Row با 200 رفع اشکال منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اولین آپدیت Saints Row با 200 رفع اشکال منتشر شد

استودیو میل ارادی اولین آپدیت بزرگ بازی ردیف مقدسین برای عرضه در نوامبر سال جاری اعلام شد. به گفته این تیم، آپدیت ماه نوامبر شامل بیش از 200 رفع و رفع اشکال در بازی است. ردیف مقدسین و تمام جنبه های بازی را به طور کلی با تمرکز ویژه بر چالش ها بهبود می بخشد. این به‌روزرسانی شامل طیف گسترده‌ای از بهبودها در زمینه‌های درخواستی، به ویژه کاهش وظایف تکراری در بازی، بهبود هندلینگ خودرو، به‌روزرسانی‌های صوتی، همراه با ویژگی‌ها و موارد دیگر است.

با شروع ناموفق بازی ردیف مقدسین در ماه آگوست، این عنوان با وجود مشکلات و باگ های مختلفی که در بازی دیده می شد، نتوانست آن طور که باید مورد استقبال طرفداران قرار گیرد. بر این اساس پس از انتشار این بازی، سازندگان این سری همچنان در تلاش برای بهبود این بازی برای رضایت طرفداران با آپدیت های موثر هستند.

استودیو Deep Silver Volition ادعا می کند که با نظارت بر واکنش ها و نظرات بازیکنان از آنها حمایت می کند. در همین حال، سازندگان Saints Row در حال کار بر روی اولین پچ بزرگ این بازی از زمان انتشار آن هستند و اخیراً اعلام شده است که این آپدیت در اواخر نوامبر سال جاری وارد بازار خواهد شد و بیش از 200 نسخه از آن باگ های بازی را برطرف کرده است. مسائل به عنوان مثال، آنها شامل بازیابی انیمیشن های ناشیانه، ماموریت هایی که اجرا نمی شوند، مشکلات بهینه سازی و بسیاری از گزینه های دیگر هستند.

به روز رسانی Saints Row

ویژگی های اولین آپدیت بزرگ بازی ردیف مقدسین

علاوه بر ویژگی های ذکر شده، توسعه دهندگان بازی ردیف مقدسین در مورد ویژگی‌های این آپدیت می‌گویند: «ما کارهای زیادی انجام خواهیم داد تا تجربه شما را تا حد امکان و در درازمدت بازی بهتر کنیم. ما از Saints Row حمایت می کنیم. در حالی که قصد داشتیم محتوای جدیدی را برای بازی پس از انتشار آن اعلام کنیم، اما ترجیح می‌دهیم به بهبود و اصلاح بازی ادامه دهیم تا در سال 2022 و پس از آن تجربه‌ای عالی به بازیکنان بدهیم. عنوانی داشته باشیم که این موضوع برای ما در اولویت است».

در حالی که محتوای جدید Saints Row یک اولویت فوری برای استودیو نیست، توسعه‌دهنده می‌گوید سال 2023 «سال بسیار هیجان‌انگیزی برای دارندگان Saints Row» خواهد بود و محتوای داستانی جدید، تجربه‌های جدید گیم‌پلی رایگان و حوزه‌های بیشتری را به ارمغان خواهد آورد. شهر خیالی سانتو ایلسو برای کاوش بازیکنان وجود خواهد داشت. علاوه بر این، به روز رسانی های بزرگتر و سایر بسته های رایگان منتشر خواهد شد.

انتظار می رود که به روز رسانی نوامبر یک سری تغییرات کیفی را در Saints Row ایجاد کند. سازندگان می خواهند فعالیت های تکراری را برای بازیکنان کاهش دهند و در عوض با انجام ماموریت ها پاداش خوبی برای آنها در نظر بگیرند. همچنین دستکاری وسایل نقلیه را تثبیت می کند و عملکرد بهتری را ارائه می دهد. در عین حال، توسعه دهندگان متاسفند که برخی از اصلاحات بیشتر از آنچه در ابتدا انتظار می رفت طول کشید، اما هنوز همه چیز را به طور کامل آزمایش می کنند تا در آینده مشکلی وجود نداشته باشد.

شایان ذکر است که بازی ردیف مقدسین در حال حاضر برای پلتفرم های رایانه شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری X/S و ایکس باکس وان در دسترس عموم قرار دارد.

منبع: Videogamechronicle