منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • انیمیشن Arkin برنده اولین جایزه امی در تاریخ بازی های ویدیویی شد

انیمیشن Arkin برنده اولین جایزه امی در تاریخ بازی های ویدیویی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
انیمیشن Arkin برنده اولین جایزه امی در تاریخ بازی های ویدیویی شد

مجموعه انیمیشن آرکین که اقتباسی از سری بازی های League of Legends محسوب می شود، حاصل همکاری نتفلیکس و استودیو Riot Games است. این انیمیشن در هفته های پس از پخش یکی از پربیننده ترین سریال ها و سریال ها به شمار می رفت و طرفداران زیادی پیدا کرد. انیمیشن Arcane اولین نمایش بازی بود که چندین جایزه امی دریافت کرد.

جوایز امی هر ساله با برگزاری مراسمی ویژه به بهترین تولیدات تلویزیونی اهدا می شود. این مراسم عموماً معادل اسکار تلویزیونی محسوب می شود و حدود 73 سال است که برگزار می شود. انیمیشن آرکین برنده جایزه بهترین برنامه انیمیشن شد، در حالی که رقبای مهمی مانند باب برگر، ریک و مورتی و سیمپسون ها برای دریافت این جایزه صف کشیده بودند. کریستین لینک، خالق سریال، جایزه امی روی صحنه را از طرف تیم سازنده پذیرفت.

کریستین لینک در صفحه لینکدین خود نوشت: “از شما برای این جایزه متشکرم، این جایزه برای ما بسیار مهم است زیرا ما از صنعت بازی های ویدیویی آمده ایم.” شگفت‌انگیز است که می‌بینیم تمام دنیا شخصیت‌ها و داستان ما را در آغوش می‌گیرند، و ما از نتفلیکس که از ابتدا به ما اعتماد کرد و البته Riot Games و همه کسانی که در دوازده سال گذشته روی League of Legends کار کرده‌اند سپاسگزاریم.» Arkin. یکی از بهترین اقتباس‌های سریالی از یک بازی ویدیویی محسوب می‌شود و نقدهای بسیار خوبی از منتقدان دریافت کرد.

جایزه امی برای انیمیشن Arkin

جایزه امی برای انیمیشن Arkin

انیمیشن آرکین در مجموع چهار جایزه امی در بخش انیمیشن دریافت کرد. سه تا از این جوایز اوایل امسال به سه قسمت از این سریال تعلق گرفت. Arcane اولین سری اقتباسی از بازی های ویدیویی است که این تعداد جوایز را دریافت کرده است. صفحه توئیتر بازی در واکنش به خبر دریافت جایزه امی نوشت: ما افتخار می کنیم، حتی نمی توان احساسی را که برای بردن این جایزه داریم توصیف کرد. Arkin، و قبل از آن چندین استودیو انیمیشن را برای ایجاد پروژه های جدید خریداری کرد.

تعدادی از کاربران توییتر اشاره کردند که ما باید قسمت برنده امی 2019 Black Mirror را Bandersnatch، اولین بازی ویدیویی امی بنامیم. با این حال، Black Mirror اقتباسی از یک بازی ویدیویی نیست و نمی توان آن را یک نمایش بازی در نظر گرفت. جایزه امی Arkin به 9 جایزه Annie اضافه می شود که سال گذشته به این انیمیشن اهدا شد.

منبع: PCGAMER