منو سایت

انیمه Princess Mononoke در دنیای Warframe

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
انیمه Princess Mononoke در دنیای Warframe

طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو Digital Extremes که به ساخت بازی Warframe معروف است، از محصول جدید خود یعنی بازی Soulframe رونمایی کرد. این اثر با الهام از انیمه Princess Mononoke ساخته استودیو معروف Ghibli و Hayao Miyazaki به عنوان نسخه فانتزی بازی world Warframe شناخته می شود.

بازی Soul Frame در جریان رویداد انحصاری بازی Warframe به نام TennoCon 2022 رونمایی شد. استیو سینکلر که به عنوان کارگردان بازی Warframe شناخته می شود از سمت خود کناره گیری کرد و سرپرستی تیم سازنده بازی Soulframe را بر عهده گرفت. کار جدید در Digital Extremes.

Soulframe یک ماجراجویی جهان باز خواهد بود که طرفداران می توانند به صورت رایگان آن را تجربه کنند. این بازی به شدت تحت تاثیر موضوعاتی مانند طبیعت، بازسازی و اکتشاف است و از آثاری مانند انیمه Princess Mononoke و مجموعه تلویزیونی The NeverEnding Story الهام گرفته شده است. این چیزها به تیم توسعه اجازه می دهد تا جهانی را ایجاد کند که در آن “صنعت و طبیعت با هم ترکیب شوند و دنیای بازی نارضایتی خود را به بازیکنانی که آن را اشغال می کنند نشان دهد.”

جف کروکس، مدیر نوآوری بازی Soulframe می‌گوید: «دنیای بازی‌های Soulframe از کارهایی که با آن انجام شده است خشمگین است و اصول اساسی روز به روز در حال تغییر است. به همین دلیل شبکه غارها، شکاف ها و مانند آن در طول زمان ایجاد می شود.

Soulframe هنوز در مراحل اولیه توسعه است، اما استیو سینکلر خاطرنشان کرد که مانند Warframe، روی نبردهای PvE co-op تمرکز خواهد کرد و محیط‌های مختلف آن به‌طور تصادفی در طول زمان تولید می‌شوند. علاوه بر این، Soulframe “رویکردی عجیب و منحصر به فرد به فانتزی” خواهد داشت که با علمی تخیلی Warframe متفاوت است.

استیو سینکلر درباره تفاوت‌های Soulframe و Warframe می‌گوید: «در حالی که Warframe روی تیراندازی تمرکز می‌کند، Soulframe بر روی مبارزات نزدیک تمرکز می‌کند. Warframe فوق‌العاده سریع است و از سرعت دیوانه‌کننده‌ای بهره می‌برد، اما Soulframe تجربه‌ای کندتر و آرام‌تر خواهد بود. با وجود تفاوت‌ها، همچنان شباهت‌های زیادی در سبک این دو اثر وجود دارد که ما تجربه زیادی در مورد آن‌ها داریم.»

به نظر می رسد Soulframe دنیای بزرگ و گسترده ای شبیه به سیارات Warframe اخیر دارد. اما تفاوت کار جدید استودیو Digital Extremes با کارهای قبلی تمرکز بر کاوش و کاوش در محیط هاست. تیم سازنده بازی Soul Frame تصمیم گرفت جهان را به گونه ای بسازد که بازیکنان در هر لحظه از تجربه خود، دنیا را زنده احساس کنند.

از آنجایی که محصول جدید استودیو Digital Extremes با نام Soulframe شناخته می شود، مشخص است که از محصولات معروف استودیو FromSoftware یعنی سری Dark Souls یا بازی Elden Ring الهام گرفته شده است. اما در ابتدا استودیوی فوق چنین تصمیمی نگرفت. استیو سینکلر در مورد آن گفت: «قطعاً Soulslike الهام‌بخش ایده‌های اصلی یا کاری که ما می‌خواستیم نیست، نبود. از قضا، بازی های دیگری که احتمالاً از Warframe الهام گرفته شده اند، ممکن است تأثیر معکوس داشته باشند. اما بازی در نقش الدن رینگ موضوعی است که در میان اعضای تیم سازنده بحث زیادی شده است. می توانیم از دوربین او الهام بگیریم یا مبارزات عالی او را در کارمان پیاده کنیم. بدون شک بازی Elden Ring اثر فوق العاده ای است.

بازی Soulframe بازی Warframe

نسخه Soulframe یک سال دیگر عرضه می شود

“مفاهیم اصلی” Soulframe در سال 2019 در Digital Extremes متولد شد و تیم بسیار کوچکی از هنرمندان تا فوریه سال جاری روی آن کار می کردند. حال این سوال پیش می آید که چه اتفاقاتی باعث شد استودیو Digital Extremes تصمیم به معرفی بازی Soul Frame بگیرد.

استیو سینکلر گفت: “کسب و کار ما بسیار جامعه محور است. عدم اطلاع بازیکنان از تغییرات و عدم معرفی کارگردان جدید بازی Warframe باعث ایجاد اختلاف بین بازیکنان و ما می شود. در واقع برای معرفی Soulframe خیلی زود بود. اما از نظر شفافیت و اطمینان از اینکه بازیکنان از طرز تفکر ما آگاه هستند، نسبت به سایر استودیوها با بازیکنان صادق تر هستیم.”

استیو سینکلر و جف کروکس مانند بسیاری از بازی هایی که خیلی زود معرفی می شوند، نمی خواهند سال ها سکوت کنند. در عوض، آنها قصد دارند در اسرع وقت موارد مختلف را با مردم و بازیکنان به اشتراک بگذارند. بر این اساس، طرفداران سرسخت آثار Digital Extremes می توانند نسخه ای از Soulframe را در عرض یک سال تجربه کنند. کارگردان بازی Soulframe گفت: “ما می خواهیم همان روند بازی Warframe را انجام دهیم. به گونه ای که بازیکنان بتوانند بازی در حال ساخت را ببینند، مسائل آن را ارسال کنند و احساسات خود را با ما در میان بگذارند.”

اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی Soulframe هستید، حتما به وب سایت رسمی آن سر بزنید. اگرچه برای دسترسی به وب سایت مذکور باید یک معمای کوچک حل کنید، اما می توانید تصاویر مختلف را مشاهده کرده و برای دریافت آخرین اخبار ثبت نام کنید.

علاوه بر کسب اطلاعات بیشتر در مورد Soulframe و دیدن اسکرین شات ها، می توانید عنوان Envoy خود را رزرو کنید (نامی که در بازی ظاهر می شود) و آیتم Alca’s Eye را هنگام راه اندازی از طریق وب سایت رسمی Soulframe دریافت کنید.

نظر شما در مورد Soulframe چیست؟ آیا فکر می کنید طرفداران Warframe از این کار جدید Digital Extremes استقبال می کنند؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: IGN