منو سایت

اندازه Sonic Frontiers برای سوییچ مشخص شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اندازه Sonic Frontiers برای سوییچ مشخص شد

طبق اخبار منتشر شده توسط وب سایت رسمی نینتندو لایف، به نظر می رسد که حجم بازی Sonic Frontiers در پلتفرم نینتندو سوییچ 10.4 گیگابایت خواهد بود که بسیار بیشتر از نسخه های قبلی این بازی است. این وب سایت همچنین اشاره کرد که نسخه های قبلی این عنوان تنها به 6.6 و 6.8 گیگابایت می رسید، اما نسخه جدید این سری بازی از دنیای بزرگتر و گسترده تر با حجم بیشتر خبر می دهد.

به گزارش پارسی گیم، در توضیحات رسمی از فروشگاه نینتندو سوییچ در مورد عنوان Sonic Frontiers می توان گفت که شخصیت سونیک برای یافتن Chaos Emerald گمشده باید به جزیره ای پر از موجودات باستانی غیرعادی سفر کند و بازیکنان می توانند برای دیدن عناصر اکشن و ماجراجویی.به هر حال علاوه بر این، دشمنان مختلف زیادی در بازی وجود دارند که باید با تمام وجود در برابر آنها بجنگید.

این تقریباً اولین باری بود که در رویداد Gamescom تریلر گیم پلی را دیدیم که در نهایت شخصیت Big the Cat را در Sonic Frontiers فاش کرد. گربه بزرگ یکی از شخصیت های سری بازی سونیک است که در بین طرفداران بسیار محبوب است و اولین بار در Sonic Adventure برای پلتفرم Dreamcast ظاهر شد.

حجم بازی Sonic Frontiers

حجم بازی Sonic Frontiers برای نینتندو سوییچ

بر اساس تریلر منتشر شده در رویداد Gamescom 2022، شاهد شخصیت های جدید و قدیمی، محیط های پویاتر و گسترده تر و موارد مختلف دیگر بودیم که خوشبختانه رضایت طرفداران از این عنوان را نشان می دهد. زیرا در نمایش های گذشته، طرفداران از این نسخه از بازی ابراز ناامیدی کرده اند. و در این رویداد سگا به شرکت کنندگان اجازه داد بخشی از عنوان را از نزدیک لمس کنند.

همچنین ناگفته نماند که Sonic Frontiers بر اساس داستان جدیدی نوشته شده توسط Ian Flynn ساخته شده است. خوشبختانه عنوان Sonic Frontiers تنها برای پلتفرم نینتندو سوییچ منتشر نمی‌شود، بلکه می‌توانید آن را روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4 و 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری X/S و رایانه‌های شخصی در 8 نوامبر 2022 (17 آوریل 1401) تجربه کنید. .

منبع: Gamerant