منو سایت

اندازه Bayonetta 3 مشخص شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اندازه Bayonetta 3 مشخص شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، در قالب صفحه بازی Bayonetta 3 در فروشگاه اینترنتی کنسول نینتندو سوییچ، فضای خالی مورد نیاز برای تجربه این اثر مشخص شده است. بر این اساس حجم بازی Bayonetta 3 15 گیگابایت است.

سری Bayonetta یکی از سری های معروف و محبوب سبک Hack & Slash است که بازیکنان جدید آن منتظر بازیکنان زیادی هستند. پس از عرضه Bayonetta 2 در سال 2014، سری Bayonetta برای حدود سه سال متوقف شد. در جریان The Game Awards 2017، نینتندو Bayonetta 3 را در کنار نسخه Nintendo Switch Bayonetta و Bayonetta 2 معرفی کرد. اما نمایش تریلرهای جدید، اعلام تاریخ انتشار و ارائه جزئیات داستان تا امسال به تعویق افتاد.

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار Bayonetta 3، اطلاعات بیشتر و دقیق تری منتشر خواهد شد. به لطف به روز رسانی صفحه فروشگاه اینترنتی نینتندو بازی، اکنون می دانیم که چقدر فضای خالی برای نصب Bayonetta 3 بر روی کنسول نینتندو سوییچ نیاز داریم. در صفحه مذکور آمده است که Bayonetta 3 دارای حجم 15 گیگابایت خواهد بود. در مقایسه با آثار منتشر شده در سایر پلتفرم ها، حجم بازی مذکور چندان به چشم نمی آید. با این حال، فضای مورد نیاز برای Bayonetta 3 بیشتر از سایر بازی های منتشر شده برای کنسول نینتندو سوییچ است.

اندازه بازی Bayonetta 3

در Bayonetta 3 می توانید هیولاهای Bayonetta را کنترل کنید

برای مقایسه می توان به نسخه نینتندو سوییچ Bayonetta 2 اشاره کرد که حجمی معادل 12.4 گیگابایت دارد. همچنین نسخه Nintendo Switch Bayonetta که نسخه فیزیکی آن در ماه سپتامبر منتشر می شود، 8.6 گیگابایت از فضای ذخیره سازی کنسول را اشغال خواهد کرد. با توجه به اینکه Bayonetta 3 نسبت به دو بازی قبلی بزرگتر و جاه طلبانه تر است، اصلاً جای تعجب نیست که این کار اندازه قابل توجهی داشته باشد.

Bayonetta 3 در تاریخ 28 اکتبر به طور انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. نظر شما در مورد اندازه بازی Bayonetta 3 چیست؟ آیا انتظار داشتید این کار فضای بیشتری را اشغال کند؟ فکر می کنید سومین ورودی از مجموعه Bayonetta چقدر می تواند توجه مخاطب را به خود جلب کند؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt