منو سایت

اندازه بسته الحاقی Resident Evil Village مشخص شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اندازه بسته الحاقی Resident Evil Village مشخص شد

بسته الحاقی Resident Evil Village تحت عنوان گسترش زمستانی این ماه محتوای جدیدی را با ویژگی های جدید از جمله حالت سوم شخص، محتوای داستانی جدید و موارد دیگر منتشر می کند. این بسته الحاقی 7 گیگابایتی در تاریخ 28 اکتبر (6 نوامبر) برای تمامی پلتفرم های نسل هشتم، نهم و رایانه های شخصی با قیمت 20 دلار منتشر خواهد شد.

اخیرا سری Resident Evil بسیار موفق بوده است. کپکام قسمت دوم این مجموعه را در سال 2019 بازسازی کرد. بازسازی Resident Evil 2 یک موفقیت بزرگ بود و می توان گفت بهترین بازی Resident Evil تا کنون منتشر شده است. یکی دیگر از بازی های این فرنچایز که بسیار محبوب شده است Resident Evil Village است. با اعلام بسته الحاقی بازی، هیجان زیادی در بین طرفداران ایجاد شد. به جرات می توان گفت که بسته الحاقی جدید به راحتی هر رکوردی را که DLC های قبلی در طول داستان بازی به ثبت رسانده اند، خواهد شکست.

حجم بسته الحاقی Resident Evil Village

حجم بسته بندی اضافی دهکده رزیدنت ایول

بسته الحاقی Resident Evil Village حدود 4 ساعت محتوای داستانی جدید به همراه مکانیک های به روز ارائه می دهد و خوشبختانه این بسته الحاقی حجم متعادلی خواهد داشت و فضای زیادی را برای نصب اشغال نخواهد کرد. حجم بسته بندی اضافی Winters’ Expansioفقط طبق یک توییت منتشر شده توسط PlayStation Game Size 7 گیگابایت فضای کنسول پلی استیشن 5 را پوشش می دهد. البته فراموش نکنیم که بازی پایه به کمتر از 28 گیگابایت در پلی استیشن 5 نیاز داشت، بنابراین این حجم از بسته الحاقی تقریباً مطابق انتظار است.

این بار، کپکام ویژگی‌های جدیدی مانند بررسی‌های اضافه شده به حالت جانبی The Mercenaries و DLC داستانی جدیدتر برای Shadows of the Rose را فاش کرد. همچنین در حالت The Mercenaries Additional Orders سه شخصیت جدید Chris Redfield، Carl Heisenberg و Lady Dmitrescu قابل بازی خواهند بود که علاوه بر آن 20 قفل باز و دو مرحله جدید را برای بازیکنان فراهم می کند. در نهایت حالت سوم شخص یک ویژگی کاملا جدید و منحصر به فرد برای این بازی در نظر گرفته شده است که با تلاش سازندگان به مرحله اجرا رسیده است.

Resident Evil Village در حال حاضر برروی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، رایانه های شخصی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس در دسترس است. همزمان با انتشار بسته الحاقی این اثر در 28 اکتبر سال جاری، نسخه نینتندو سوییچ نیز عرضه خواهد شد. موجود از این کار منتظر جزئیات بیشتر در هفته های آینده باشید.

منبع: Gamingbolt