منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • انتظار می رود Nintendo Switch Sports منجر به خراب شدن تلویزیون ها شود

انتظار می رود Nintendo Switch Sports منجر به خراب شدن تلویزیون ها شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
انتظار می رود Nintendo Switch Sports منجر به خراب شدن تلویزیون ها شود

انتظار می رود Nintendo Switch Sports منجر به خراب شدن تلویزیون ها شود

پس از بیش از یک دهه، سری Nintendo Sports با Switch Sports بازگشته است. دنباله Wii Sports از سال 2006، آخرین بازی شبیه سازی ورزشی نینتندو، با مینی بازی های مورد علاقه بسیاری از طرفداران مانند بولینگ، تنیس و غیره عرضه می شود. با این حال، آن را هم با یک مشکل اساسی همراه است که مدت ها فراموش شده است: صفحه نمایش شکسته تلویزیون.

اگرچه Nintendo Switch Sports کمتر از یک هفته پیش منتشر شد، بازیکنان در حال حاضر گزارش می دهند قربانیان تلویزیون به گفته Kotaku در نتیجه پرتاب تصادفی Joy-Cons خود. در حالی که کنترل‌های سبک وزن مطمئناً تأثیر کمتری نسبت به کنترل از راه دور Wii دارند (که در دهه 2000 بیش از چند صفحه نمایش را با Wii Sports خرد کرد)، اختراعات رنگی قبلاً ثابت کرده‌اند که می‌توانند به همان اندازه کشنده باشند – فقط تماشای پخش‌کننده Twitch 63man که تنیس بازی می‌کند.

یکی دیگر از پخش کننده های توییچ، Northernlion، هم هفته گذشته هنگام بازی Switch Sports، Joy-Con خود را روی صفحه تلویزیون خود در جریانی منتشر کرد. در حالی که هیچ یک از این موارد به اندازه حادثه شبکه خرید خانگی Wii Sports در سال 2009 دراماتیک (یا سرگرم کننده) نیستند، باید اعتراف کنید که هنوز هم بسیار سرگرم کننده هستند.

با این حال، این سرگرمی برای کشتن تلویزیون به دلیل نبود نینتندو نیست که سعی دارد مشکل را محدود کند. درست مانند Wii Remotes، Nintendo Switch Joy-Cons دارای بند های مچ دستی است که به طور خاص برای جلوگیری از تبدیل شدن کنترلرها به پرتابه های تلویزیون طراحی شده است. اگر مانند بسیاری از افراد، قبل از انجام بازی‌های کنترل حرکت مورد علاقه‌تان از پاتوق کردن خودداری کرده‌اید، بگذارید این مقاله یادآور دوستانه شما برای انجام این کار باشد.

Nintendo Switch Sports علیرغم استعداد خود در افشای روندهای مخرب تر بازیکنان، ثابت کرده است که یک موفقیت بزرگ برای این شرکت است. منتقد کرت ایندوینا در بررسی GameSpot خود امتیاز 7/10 را کسب کرد و نوشت که اگرچه Switch Sports ممکن است یک ورودی خاص مبتکرانه در این سری نباشد، اما او کار خوبی برای جذب روحیه او انجام می دهد. برای راهنمایی در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک ستاره استار اسپورت، حتماً راهنمای مبتدیان ما را بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.