منو سایت

انتشار Super Mario Bros. به سال 2023 موکول شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
انتشار Super Mario Bros. به سال 2023 موکول شده است

یکی از اقتباس‌های بازی ویدیویی که بسیاری از مخاطبان انتظار عرضه آن را دارند Super Mario است. اگر شما یکی از آن علاقه مندان به سینما هستید، امسال به آنچه می خواهید نخواهید رسید. چرا که طبق آخرین اخبار بازی، با تصمیم نینتندو، انتشار فیلم Super Mario Bros. به سال 2023 موکول شده است.

شیگرو میاموتو، خالق سری ماریو و زلدا و مدیرعامل نینتندو، اخیراً در توییتی اعلام کرد که علیرغم انتظارات طرفداران برای ساخت فیلمی برای برادران سوپر ماریو، اکران این فیلم به سال آینده موکول شده است. نام این فیلم به طور رسمی مشخص نیست و هنوز تریلری از آن منتشر نشده است. پیش از این قرار بود فیلم مربوط به ماریو در 21 دسامبر (30 دسامبر) اکران شود.

شیگرو میاموتو درباره تاخیر در انتشار Super Mario Bros در توییتی نوشت: “من میاموتو هستم.” پس از مشورت با کریس، همکارم از استودیو ایلومینیشن، که روی ماریو کار می‌کند، تصمیم گرفتیم نسخه جهانی را برای بهار سال 2023 منتقل کنیم. “Super Mario Bros. در 28 آوریل (8 آوریل 1402) در ژاپن و در 7 آوریل (18 آوریل 1402) منتشر خواهد شد. شیگرو میاموتو “عمیقا عذرخواهی” کرد و قول داد که فیلم ماریو ارزش انتظار را دارد.

فیلمی درباره برادران سوپر ماریو

در Super Mario Bros. کریس پرث صداپیشگی ماریو را بر عهده دارد

گروهی به نام FemboyFilms اخیرا انیمه Super Mario Bros: The Great Mission to Rescue Princess Peach را پخش کردند. این اثر اولین بار در سال 1986 در سینماهای ژاپن اکران شد و سپس در VHS و Betamax منتشر شد. انیمه سوپر ماریو به کارگردانی ماسامی هاتا و تهیه کنندگی ماساکاتسو سوزوکی و سوناماسا هاتانو ساخته شده است. Super Mario Bros.: ماموریت بزرگ برای نجات پرنسس هلو، ماریو و لوئیجی را به تصویر می کشد که سعی دارند پرنسس هلو را از Boozer نجات دهند. این انیمه یکی از اولین اقتباس های تاریخ بازی های ویدیویی است.

FemboyFilms عنوان Super Mario Bros.: The Great Mission for Saving Princess Peach را با کیفیت 4K منتشر کرد که بدون شک برای طرفداران ماریو بسیار جذاب خواهد بود. هم اکنون می توانید با مراجعه به کانال یوتیوب گروه، انیمه با بالاترین کیفیت را تماشا کنید.

نظر شما در مورد تاخیر در انتشار Super Mario Bros چیست؟ آیا با ارتقای کیفیت این کار در ازای تاخیر در تایید آن موافقید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Gamer