منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • انتشار Sonic Frontiers همچنان برای تعطیلات سال 2022 برنامه ریزی شده است

انتشار Sonic Frontiers همچنان برای تعطیلات سال 2022 برنامه ریزی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
انتشار Sonic Frontiers همچنان برای تعطیلات سال 2022 برنامه ریزی شده است

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، شعبه آمریکایی سگا اعلام کرد که تاریخ انتشار Sonic Frontiers تغییری نکرده است و این اثر امسال نیز به بازار خواهد آمد.

Sonic Frontiers، اولین سری Sonic Open-World، سال گذشته به عنوان بخشی از The Game Awards 2021 ارائه شد. سگا، ناشر این اثر، اطلاعات زیادی در مورد آن منتشر نکرده است و بسیاری از سوالات بی پاسخ مانده است. با توجه به اینکه Sonic Frontiers توسعه اصلی سری Sonic است، بسیاری از بازیکنان هیجان زده هستند که آن را امتحان کنند. سگا قصد دارد بازی Sonic Frontiers را اواخر امسال در دسترس قرار دهد. البته با توجه به اینکه تاریخ دقیق انتشار این اثر اعلام نشده است، بسیاری از بازیکنان بر این باورند که بازی Sonic Frontiers به ​​سال آینده موکول خواهد شد.

حالا سگا پاسخ داده و اطمینان داده است که عرضه Sonic Frontiers امسال نیز ادامه خواهد داشت. کیتی شرزانوفسکی، مدیر شبکه اجتماعی آمریکایی سگا، در یک پخش زنده به طرفداران بازی Sonic Frontiers اطمینان داد که به زودی اخبار جدیدی از این اثر منتشر خواهد شد. او همچنین گفت که انتشار Sonic Frontiers برای فصل تعطیلات امسال برنامه ریزی شده است.

انتشار Sonic Frontiers از Sonic Frontiers

Sonic Frontiers یک تجربه متفاوت از سری Sonic است

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. می توان انتظار داشت این بازی یکی از آثار حاضر در Summer Game Fest باشد و بدین ترتیب اطلاعات جدیدی از این اثر در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت. رویدادهای آنلاین و شبکه های اجتماعی جداگانه از دیگر پلتفرم هایی هستند که سگا می تواند برای معرفی بازیکنان به Sonic Frontiers استفاده کند.

Sonic Frontiers در تاریخ نامعلومی در سال جاری برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، سری ایکس باکس اس، سری ایکس باکس ایکس، رایانه شخصی و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

نظر شما در مورد عرضه Sonic Frontiers در اواخر امسال چیست؟ آیا این یکی از بازی های مورد علاقه شماست؟ آیا فکر می کنید ایجاد Sonic Frontiers به ​​عنوان یک جهان باز به بهبود آن کمک می کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt