انتشار بازی Forspoken تا سال آینده به تعویق افتاد

انتشار بازی Forspoken تا سال آینده به تعویق افتاد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، اسکوئر انیکس اعلام کرده است که امکان انتشار بازی Forspoken در سال جاری وجود ندارد و این کار به سال آینده موکول شده است.

بازی Forspoken یکی از آثاری است که در اختیار کاربران کنسول نسل نهم پلی استیشن قرار خواهد گرفت. این اثر در ابتدا قرار بود در 24 می (3 ژوئن) منتشر شود، اما Square Enix تصمیم گرفت انتشار Forspoken را به 11 اکتبر (19 اکتبر) موکول کند. حال این شرکت اعلام کرده است که عرضه بازی Foraspoken در تاریخ مذکور محقق نشده است و علاقه مندان نمی توانند آن را در تاریخ مذکور تجربه کنند. از این رو اسکوئر انیکس پس از گفتگوهای مستمر با شرکای تجاری، تصمیم گرفت تا انتشار Forspoken برای پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی را تا 24 ژانویه (بهان 4) به تعویق بیندازد.

اسکوئر انیکس اعلام کرد که «همه عناصر Forspoken» تکمیل شده‌اند و Luminous Productions از زمان باقی‌مانده برای «پلیش نهایی» استفاده خواهد کرد. اطلاعات و جزئیات بیشتر درباره Forspoken در ماه های آینده فصل تابستان منتشر خواهد شد.

اسکوئر انیکس در بیانیه ای اعلام کرد: مایلیم از حمایت و شکیبایی مستمر شما در این راه تشکر کنیم. هیجان شما در مورد تجربه Forspoken هر روز به ما انرژی می دهد، و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا اخبار بازی های بیشتری را در اواخر تابستان با شما به اشتراک بگذاریم.”

بازی Forspoken یکی از کارهای جدید کمپانی اسکوئر انیکس است که اولین اثر استودیوی Luminous Productions محسوب می شود. این بازی با نام رمز اصلی Project Athia، از قدرت سخت افزاری کنسول پلی استیشن 5 بهره می برد و از ویژگی هایی مانند ردیابی پرتو و ایجاد مکان های تصادفی عظیم بهره می برد. از دیگر ویژگی های Foraspoken می توان به داستان نویسی توسط افرادی مانند گری ویتا (نویسنده کتاب الی و روگ وان) و امی هنیگ (فیلمنامه نویس سری Uncharted) و موسیقی بور مک کری (آهنگساز God of War) و گری شیمن (Gary Shaiman) اشاره کرد. آهنگساز سری BioShock) اشاره کرد.

فورسپوکن داستان مردی به نام فری هالند (با بازی الا بالینسکا) را روایت می کند که در نیویورک زندگی می کند. پس از اتفاقاتی، Free Holland وارد دنیای فانتزی آتیا می شود و برای زنده ماندن و بازگشت به خانه مجبور می شود از قدرت های جادویی استفاده کند. علاوه بر نیروهای ویژه، هلند آزاد قادر است با The Break، پدیده ای طوفانی مانند که شهروندان عادی آتیا نمی توانند از آن جان سالم به در ببرند، مقابله کند. قهرمان فیلم Forspoken در ماجراجویی های خود تنها نیست و یک دستبند ناطق به نام کاف به او کمک می کند.

علاوه بر الا بالینسکا، بازیگران دیگری از جمله جانینا گاوانکار (بازیگر جنگ ستارگان Battlefront II)، پولیانا مک اینتاش (بازیگر مردگان متحرک)، جاناتان کیک (بازیگر ستاره ستاره)، کایلا ستل (بزرگترین بازیگر شومن) و مونیکا باربارو (تاپ گان): بازیگر Maverick) در Forspoken نقشی داشت.

نظر شما در مورد انتشار تاخیری Forspoken چیست؟ آیا این شغل جزو بازی های مورد انتظار شماست؟ آیا فکر می کنید رقابت شدید باعث شد اسکوئر انیکس انتشار Foraspoken را به تاخیر بیندازد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: GameSpot