منو سایت

امکان راه اندازی بسته الحاقی Elden Ring وجود دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
امکان راه اندازی بسته الحاقی Elden Ring وجود دارد

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، یک دیتاگر موفق به یافتن قسمتی استفاده نشده از بازی Alden Ring شده که ممکن است مربوط به بسته الحاقی Elden Ring باشد.

آلدن رینگ قبل از آزادی صدر خبری داشت. این محصول از استودیوی FromSoftware جوایز متعددی را برای مورد انتظارترین اثر سال دریافت کرد. Elden Ring فرمول سری Souls را به عنوان یک تجربه جهان باز بهبود داده است. همچنین بسیاری از عناصر جدید را به آن اضافه می کند. موفقیت آلدن رینگ پس از انتشار دوباره تکرار شد و به بهترین بازی دهه اخیر تبدیل شد.

بازی Elden Ring دارای محتوای زیادی است که می تواند صدها ساعت شما را سرگرم کند. با این حال، استودیو FramSoftware احتمالا به زودی بسته الحاقی Elden Ring را تولید خواهد کرد. یک معدن داده به نام لنس مک دونالد با کاوش در محیط بازی آلدن رینگ، یک کلسئوم کامل را کشف کرده است. این بخش معمولاً در دسترس نیست و لنس مک دونالد به روش های خاصی به آن رسیده است. به نظر می رسد از این محیط برای مبارزات چند نفره یا باس مبارزات در بسته الحاقی Elden Ring استفاده می شود.

لنس مک دونالد نه تنها کشف خود را در توییتر اعلام کرد، بلکه ویدئویی را در یوتیوب منتشر کرد که روند رسیدن به کولوسئوم را نشان می دهد. او پس از عبور از دیوارهای محیط الدن رینگ موفق به کشف مناطق پنهان می شود. حرکت دوربین به داخل این محیط پنهان نشان می دهد که شبیه یک میدان جنگ گلادیاتورها به نام کولوسئوم است. ردیف های مختلف صندلی ها مشرف به میدان جنگ و دو اتاق جانبی که جنگجویان قبل از شروع نبرد در آن مستقر بودند از دیگر ویژگی های آلدان رینگ کولوسئوم مخفی است. محیط میدان جنگ مملو از شمشیر، نیزه و دیگر سلاح هایی است که در زمین فرو رفته اند. همه اینها باعث شد این مکان مخفی بهترین گزینه برای نبردهای بزرگ باشد.

بسته اضافی بازی حلقه الدن حلقه الدن

Colosseum ممکن است در بازی Elden Ring استفاده نشود

همانطور که لنس مک دونالد اشاره می کند، کولوسئوم برای بازیکنان غیرقابل دسترسی است. به همین دلیل می توان فرض کرد که این منطقه مربوط به بسته الدن رینگ است. به طور کلی، کولوسئوم بهترین مکان برای آزمایش مهارت های خود در برابر سایر بازیکنان یا هوش مصنوعی است. همچنین ممکن است استودیو FromSoftware به شما این فرصت را بدهد که با پایگاه های مختلف در قالب کولوسئوم مبارزه کنید. میدان نبرد محدود اما شلوغ یک گزینه عالی برای نبرد با DemiGod جدید یا برای نبرد با یک Stained One دیگر است.

چه از Colosseum به عنوان یک بسته اضافی برای بازی Elden Ring استفاده شود یا به محتوای کاملاً متفاوت تبدیل شود، در هر صورت این بخش بدون شک مورد توجه بازیکنان خواهد بود. علاوه بر همه اینها، استودیو Fram Software ممکن است تصمیم به استفاده از Colosseum نداشته باشد و این یک راز یا یک تخم مرغ عید پاک باقی خواهد ماند.

آلدن رینگ در حال حاضر توجه همه رسانه ها، گیمرها و سازندگان محتوای بازی های ویدیویی را به خود جلب کرده است. کمتر کسی را می توان یافت که این کار را تجربه نکرده باشد و با آن ناآشنا باشد. سه روز پیش، Elden Ring موفق شد به رکورد 953000 بازیکن همزمان در Steam برسد. این بازی همچنین در هفته اول عرضه خود بیشترین فروش را در بین استودیو FromSoftware داشته است. چنین موفقیتی معمولاً منجر به راه اندازی بسته های مکمل می شود. به همین دلیل امیدواریم استودیو Fram Software با ارائه محتوای جدید و معرفی Colosseum به عنوان یک بسته اضافی برای بازی Elden Ring.

نظر شما در مورد DLC احتمالی Alden Ring چیست؟ آیا این اثر را تجربه کرده اید؟ آیا با انتشار بسته الحاقی بازی موافقید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Gamer