منو سایت

امکان دانلود دموی Unreal Engine 5 بازی Lord of the Ring Conquest وجود دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
امکان دانلود دموی Unreal Engine 5 بازی Lord of the Ring Conquest وجود دارد

مدتی پیش پروژه ساخت دموی گرافیکی ارباب حلقه ها با Unreal Engine 5 را اعلام کردیم. این پروژه به نقطه عطف مهمی رسید و سازندگان آن را به عنوان یک مد منتشر کردند. امکان دانلود دموی بازی Lord of the Ring Conquest که در واقع نسخه پیش آلفا می باشد وجود دارد و علاقه مندان می توانند قسمت هایی از این پروژه عظیم را تجربه کنند. لازم به ذکر است ساخت این پروژه تا شش سال آینده ادامه خواهد داشت.

با مراجعه به وبسایت می توانید بازی Lord of the Ring Conquest را دانلود کنید. این نسخه ی نمایشی کوتاه فرصتی را برای قدم زدن و جستجو در Helm’s Deep ارائه می دهد. سازندگان چند مرحله داستانی را به بازی اضافه کرده اند تا دموی آن چندان خالی و بی محتوا نباشد. البته این تنها بخش کوچکی از بازی اصلی است و انتشار این اثر حداقل تا پنج سال آینده امکان پذیر نیست. البته مشکلاتی مانند فرنچایز ارباب حلقه ها وجود دارد که هنوز حل نشده است.

طبق اطلاعات صفحه دانلود Lord of the Ring Conquest، نسخه جدید بازسازی بازی اصلی نخواهد بود، بلکه بازسازی آن اثر اصلی و مبارزاتی خواهد بود. تغییرات زیادی در بازی جدید اعمال شده است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. به عنوان مثال، نسخه ی نمایشی دارای ویژگی کنترل تیراندازی است که به بازیکنان اجازه می دهد تا تیراندازان را هدایت کنند و همزمان حمله کنند. تعداد کمی از بازی ها به بازیکن اجازه فرماندهی و رهبری ارتش را می دهند و این نشان می دهد که بازی جدید بسیار گسترده خواهد بود.

دانلود Lord of the Ring Conquest Unreal Engine 5

دانلود مود Lord of the Ring Conquest

بازی The Lord of the Rings Conquest یک پروژه مستقل بر اساس استودیوی بازی Pandemic است. این بازی در سال 2009 توسط EA منتشر شد و علاقه مندان در تلاشند تا یک ماد منحصر به فرد با محتوایی در خور یک بازی جدید برای آن بسازند. از تغییرات جدید باید به نقشه های گسترده تر، سربازان جدید، قلمروهای بیشتر، سیستم های بازی جدید، شخصیت های بیشتر، سیستم رزمی مدرن و مدرن، نبردهای عظیم، حالت های جدید و هوش مصنوعی مدرن اشاره کرد.

در دموی فتح ارباب حلقه قرار است 10 قلمرو مختلف وجود داشته باشد. این قلمروها شامل روهان، لیندون، ریوندل، آرنور، گوندور، لوتورین، موردور، ایزنگارد، ایسترلینگ ها و هارادریم هستند. نحوه مبارزه در بازی مشابه نسخه اصلی است اما تغییرات مهمی در بدنه آن ایجاد شده است. دعواها سینمایی و مدرن شده اند. Unreal Engine 5 نقش اساسی در ارائه گیم پلی بی نقص و کامل دارد.

در بازی جدید ارباب حلقه ها، شخصیت های مهمی از جمله سارون و پادشاه جادوگر به عنوان دشمنان اصلی حضور دارند. شخصیت های بیشتری اضافه خواهد شد. طرفداران ارباب حلقه ها از معرفی مود جدید استقبال کردند و این پروژه را شایسته تحسین دانستند. سازنده می گوید که این بازی هنوز سال ها تا اتمام آن فاصله دارد. بازی Lord of the Ring Conquest را می توانید از سایت اصلی دانلود کنید.

منبع: Wccftech