منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • امتیازات تیزر Call Of Duty: Modern Warfare 2 برای بازگشت Task Force 141 و شاید یک مکان

امتیازات تیزر Call Of Duty: Modern Warfare 2 برای بازگشت Task Force 141 و شاید یک مکان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
امتیازات تیزر Call Of Duty: Modern Warfare 2 برای بازگشت Task Force 141 و شاید یک مکان

اکتیویژن و توسعه دهنده Infinity Ward از لوگو و تیزر انیمیشن Call of Duty: Modern Warfare 2 پرده برداری کرده اند و مشخص شده است که دومی ممکن است سرنخ هایی از آنچه را که باید انتظار داشت پنهان کند.

در حدود 7 ثانیه در انیمیشن می توانید نماد Task Force 141 را مشاهده کنید. این یک تیم بین المللی برای عملیات ویژه در قلب بازی Modern Warfare است. با توجه به گمانه زنی های سنگین در پایان Modern Warfare 2019 مبنی بر اینکه ماموریت این گروه هنوز کامل نشده است، دیدن دوباره 141 برای Modern Warfare 2 تعجب آور نیست.

بری اسلون، بازیگر نقش کاپیتان پرایس در جنگ مدرن، امروز پیام MW2 را در صفحه توییتر خود به اشتراک گذاشت با ایموجی های چشم نواز، که می تواند شوخی در مورد مشارکت او باشد.

به نظر می رسد MW2 تاریخچه Task Force 141 را ادامه خواهد داد
به نظر می رسد MW2 تاریخچه Task Force 141 را ادامه خواهد داد

علاوه بر این، تام هندرسون در توییتر متوجه مختصات 1.3521 درجه شمالی. 103.8198 درجه شرقی در فلش ویدیو شد. هندرسون گفت که این به سنگاپور اشاره می کند که می تواند یک سایت بالقوه برای Modern Warfare 2 باشد من تصویری از MW2 دیدم و سربازی را در حال پایین آمدن از ساختمان نشان می دهد. اگر این واقعاً سنگاپور باشد، مارینا بی سندز یک انتخاب واضح برای چنین سریالی خواهد بود.

سری Modern Warfare برای پرش در سراسر جهان شناخته شده است، بنابراین حتی اگر سنگاپور در MW2 نمایش داده شود، این ممکن است تنها یکی از مکان‌های متعدد باشد. از این گذشته، شایعه شده است که MW2 روی کارتل های مواد مخدر کلمبیایی تمرکز دارد، بنابراین سفر به آمریکای جنوبی نیز ممکن است در نقشه باشد.

Modern Warfare 2 در اواخر سال جاری همراه با بازی بعدی Warzone منتشر خواهد شد، اما Activision هنوز به طور رسمی اعلام نکرده است یا جزئیات بیشتری درباره آن ارائه نکرده است.

Call of Duty: Vanguard و Black Ops Cold War دو بازی پرفروش سال 2021 در ایالات متحده بودند و سری Modern Warfare همیشه به عنوان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های طرفداران شناخته می‌شود. بنابراین انتظارات از طرفداران و مدیریت اکتیویژن بالاست.

سهامداران اکتیویژن بلیزارد اخیراً فروش مایکروسافت را تأیید کردند، اما هنوز باید موانع نظارتی را قبل از تصویب برطرف کند. علاوه بر این، Activision Blizzard برای آزار و اذیت جنسی و سایر سوء استفاده‌ها در بالاترین سطح مورد بررسی قرار گرفته است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.