منو سایت

امبراسر حقوق ارباب حلقه ها و آثار تالکین را خرید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
امبراسر حقوق ارباب حلقه ها و آثار تالکین را خرید

Embracer Group، یک غول رسانه ای و شرکت هلدینگ بزرگ سوئدی، روند خرید استودیوها و ناشران بزرگ از جمله THQ Nordic، Gearbox، Plaion و Cyber ​​Interactive را ادامه داد و تصمیم به خرید Middle Art Enterprises گرفت. این غول سوئدی قبلاً صاحب آثار ارزشمندی مانند ارباب حلقه ها، هابیت، سیلماریلیون و آثار جی. آر آر تالکین. لازم به ذکر است مبلغ قرارداد به دلایل تجاری و تبلیغاتی اعلام نشده است.

لازم به ذکر است که امبراسر مالکیت آثار ادبی جی. آر آر تالکین و مالکیت اصلی آثار همچنان در اختیار بنیاد تالکین است و آنها نمی توانند به این آثار دست پیدا کنند. امبریزر مالکیت انحصاری شرکتی را دارد که حق دارد کتابها را به فیلم، سریال، بازی، نمایشنامه و سایر اشکال هنری تبدیل کند و در نتیجه اگر استودیو یا شرکتی بخواهد اثری در دنیای هنر میانه خلق کند. ابتدا باید حق استفاده از آن را به Embriser بپردازد. اگر روند مالکیت به آرامی پیش برود، Middle-earth Enterprises به یکی از شرکت های تابعه Embracer تبدیل می شود.

گروه آغوش ارباب حلقه ها

Embracer صاحب جدید ارباب حلقه ها است

قرارداد جدید از طریق سبک مدیریت جدید Embriser نظارت خواهد شد و یک بخش جدید برای تصمیم گیری در مورد زیر مجموعه ها و حمایت از اکوسیستم مالی کار خواهد کرد. هدف از این کار بهبود عملکرد کسب و کارهای کوچک و افزایش فعالیت آنها می باشد. به عبارت دیگر می خواهند از تمام ظرفیت این شرکت ها استفاده کنند تا بتوانند هر نوع بازی را بسازند. این خبر خوبی برای طرفداران ارباب حلقه ها و تالکین نخواهد بود و احتمال ساخت بازی هایی در هر شکل و رنگ بسیار زیاد است. با این حال، یک میلیاردر سوئدی می تواند از سرمایه خود هر طور که می خواهد استفاده کند.

امبراسر علاوه بر تصاحب فرنچایزهای ارباب حلقه ها و هنر میانه، از خرید چند استودیو کوچکتر خبر داد. تا به امروز، Ambrisser مالک Tripwire Interactive، خالق Killing Floor است و همچنین Limited Run Games را خریداری کرده است که مسئولیت انتشار دیسک‌های بازی دیجیتال مستقل را بر عهده دارد. Tuxedo Labs، خالق Teardown، همچنین یک خرید جدید Embriser است. ارزش خرید به دلایل تبلیغاتی توسط هیچ یک از شرکت ها اعلام نشده است و نمی دانیم این غول سوئدی چقدر هزینه کرده است.

گروه امبراسر در سال های اخیر شرکت ها و استودیوهای زیادی را خریداری کرده و این روند همچنان ادامه دارد. سرمایه زیادی برای آن دارند و در خرید تردید ندارند. لازم به ذکر است که Embracer صاحب ناشران بزرگی است که استودیوهای معروفی نیز دارند.

منبع: PCGAMER