منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • الکترونیک آرتز برای ساخت سه بازی با مارول قرارداد امضا کرده است

الکترونیک آرتز برای ساخت سه بازی با مارول قرارداد امضا کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
الکترونیک آرتز برای ساخت سه بازی با مارول قرارداد امضا کرده است

ماه گذشته اعلام شد که یک بازی آینده مرد آهنی بر اساس دنیای مارول در دست ساخت است. اما الکترونیک آرتز تعداد دقیق پروژه های مارول را فاش نکرد. این شرکت اکنون جزئیات برنامه های خود برای همکاری با دیزنی و مارول را اعلام کرده است. به گزارش بلومبرگ، تایید شده است که قرارداد توسعه سه بازی منعقد شده است. در واقع، Iron Man تنها اولین بازی از سه بازی ویدیویی مارول است که توسط EA ساخته شده است.

طبق گزارشات، Iron Man در حال حاضر تنها عنوانی است که توسط EA Motive، خالق بازسازی Dead Space ساخته شده است و هنوز در مراحل اولیه توسعه است. علاوه بر این، استودیو سازنده آزمایش بازی را در این هفته به عنوان بخشی از مراحل اولیه توسعه آغاز خواهد کرد. پستی در وب سایت EA در ماه گذشته اعلام کرد که Iron Man نشان دهنده آغاز همکاری طولانی مدت بین Electronic Arts و Marvel است و Iron Man را به عنوان اولین عناوین جدید آنها ذکر کرده است.

در حالی که دو بازی دیگر هنوز فاش نشده اند، دیزنی و EA تایید کرده اند که هر یک از این بازی ها داستان اصلی خود را در دنیای مارول ادامه خواهند داد. لورا میلا، مدیرعامل EA در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «ما طرفداران دیرینه مارول و دیدگاه‌های آن‌ها بوده‌ایم، بنابراین این یک لحظه مهم برای توسعه‌دهندگان ما و همچنین بازیکنان و طرفداران است. ما مشتاقانه منتظر استقبال از Marvel به خانواده توسعه دهندگان EA هستیم و می دانیم که این همکاری تجربیات منحصر به فردی را برای بازیکنان ما ایجاد می کند. ما نمی‌توانیم منتظر باشیم تا واکنش بازیکنان را در حالی که وارد آیرون من می‌شوند و شاهکارهای باورنکردنی این ابرقهرمان را انجام می‌دهند، ببینیم.”

بازی Electronic Arts Marvel Iron Man

قرارداد همکاری الکترونیک آرتز با مارول و دیزنی

همکاری قبلی الکترونیک آرتز با دیزنی منجر به یک قرارداد چند ساله برای توسعه انحصاری بازی‌های جنگ ستارگان شد که منجر به انتشار بازی‌های Star Wars: Battlefront و Star Wars Jedi: Fallen Order شد. از آن زمان، دیزنی استراتژی خود را تغییر داد و مجوز IP را به چندین استودیو داد.

علاوه بر مارول، شایعه شده است که EA در حال کار بر روی یک بازی اکشن جهان باز Black Panther است که توسعه آن توسط یک استودیوی جدید که توسط رئیس سابق Monolith Productions تأسیس شده است، هدایت می شود. علاوه بر این، دسامبر 2022 شاهد انتشار بازی Marvel’s Midnight Suns از استودیوی XCOM Firaxis خواهیم بود.

منبع: Gamespot