منو سایت

الکترونیک آرتز بازی موبایل ارباب حلقه ها را می سازد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
الکترونیک آرتز بازی موبایل ارباب حلقه ها را می سازد

شرکت الکترونیک آرتز رسما از بازی موبایل ارباب حلقه ها آشکار شد. این بازی موبایل که رایگان است. محصولی در ژانر نقش به نام The Lord of the Rings: The Heroes of Middle-earth مشخص است ناشر بازی علاقه ای به انتشار اطلاعات کامل بازی ندارد و هیچ عکس و فیلمی از بازی و روندها موجود نیست. این تنها منبع تصویر هنری است که در ادامه به تفصیل به آن خواهیم پرداخت.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، The Lord of the Rings: Heroes of Middle-Earth با همکاری Middleworth Enterprise ساخته می شود. به گفته مدیرعامل این شرکت، فردریکا دروتوس، دنیای بازی بر اساس میدلتون ساخته شده است و این اثر بر اساس نوشته های GRR Tolkien نویسنده افسانه ارباب حلقه ها ساخته خواهد شد. تصویر منتشر شده یک موقعیت میانگین خیالی را نشان می دهد که با آنچه گفته شد متفاوت است.

بازی موبایل ارباب حلقه ها

بازی موبایل ارباب حلقه ها در راه است

بازی موبایل ارباب حلقه ها داستانی عمیق و فریبنده با نبردهای نوبتی و سیستم های پیشرفته جمع آوری آیتم ها را دنبال می کند و ما شخصیت های مختلفی از ارباب حلقه ها و هابیت ها را خواهیم دید. گیم پلی شامل نبردهای مختلفی در نوشته های تالکین خواهد بود و برخی از نبردهای بزرگی که رخ داده اند، تکرار خواهند شد. این بازی رایگان شامل تعاملات اجتماعی بین بازیکنان و حالت مسابقه ای است که هیچ اطلاعاتی در مورد آن در دسترس نیست.

EA تاریخ انتشار The Lord of the Rings: Heroes of Middle-Earth را اعلام نکرده است و نمی دانیم که این بازی نقش آفرینی چه زمانی برای موبایل منتشر می شود. تنها تصویر منتشر شده از بازی; برخی از کوه ها را در زیر مه نشان می دهد و در مورد طبیعت کوه های دیگر نمی توان اظهار نظر کرد. اگر به دنبال مطالب جدید از دنیای ارباب حلقه ها هستید; باید بگویم که سریال Rings of Power آمازون در ماه سپتامبر پخش می شود و تا کنون اطلاعاتی در مورد شخصیت ها و بازیگران به دست آورده ایم.

بازی‌های زیادی از فرنچایز ارباب حلقه‌ها در دست ساخت نیستند و ما فقط در مورد The Gollum می‌دانیم که انتظار می‌رود در سال‌های آینده برای کنسول‌ها و رایانه‌های نسل نهم منتشر شود. بازی موبایل ارباب حلقه ها بر اساس تصویر منتشر شده; ارائه یک تجربه کامل از این جهان ممکن نخواهد بود و تلاش همه جانبه الکترونیک آرتز برای کسب سود تحت نام GRR Tolkien خواهد بود. نظر شما در مورد این بازی موبایل چیست؟

منبع: IGN