منو سایت

الدن رینگ: چگونه فرمانده اونیل را شکست دهیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
الدن رینگ: چگونه فرمانده اونیل را شکست دهیم

از بین تمام نبردها با باس ها در حلقه الدن، فرمانده اونیل یکی از ساده ترین آنهاست. با این حساب، اگر با دقت به این سرباز سالم نزدیک نشوید، او به راحتی می تواند به شما شلیک کند، انگار که رادهان است. با این حال، به عنوان بخشی از ماموریت Millicent، که خود پاداش های بسیار شیرینی دارد، می خواهید این رئیس اختیاری را ترک کنید. در اینجا می توانید فرمانده اونیل را پیدا کنید و چگونه می توانید او را شکست دهید.

اگر به تازگی در Elden Ring شروع کرده‌اید و حتی نمی‌دانید Millicent کیست، به آموزش‌های ما در مورد اینکه ابتدا در Elden Ring چه کاری باید انجام دهید و جایی که می‌توانید به راحتی در ابتدای بازی رون‌ها را تشکیل دهید، مراجعه کنید.

در باتلاق قرمز

اگر از طرفداران باتلاق های سمی در سری Souls نیستید، خبر بدی درباره محل اختفای اونیل برای شما دارم. درست در وسط باتلاق ایونی، در مکانی به نام قلب ایونیا.

فقط رسیدن به اونیل نیمی از کار است. احتمالاً ابتدا به باتلاق در سمت غربی آن، دور از قلب Eonia نزدیک خواهید شد. مستقیم از میان باتلاق رانندگی نکنید به محل نبرد با رئیس. در نهایت توسط Millicent مورد حمله قرار می گیرید که احتمالاً شما را در باتلاق زمین می اندازد و به زودی شما را می کشد. بجای، دور ضلع شمالی باتلاق حلقه بزنید و جستجو کنید سلیا زیر پله ها جای فیض از آنجا می توانید به سمت جنوب غربی به مکان فیض درست در شمال قلب Eonia، به نام یونیای درونی.

فرمانده اونیل را در قلب ایونیا خواهید یافت.
فرمانده اونیل را در قلب ایونیا خواهید یافت.

از اینجا، به جنوب غربی، در اطراف قلب Eonia سفر کنید. در نهایت شما یک قطعه زمین کوچک با یک چوب ماریکا و یک مجسمه در استخر احضار پیدا خواهید کرد. اینجاست که می‌خواهید وارد نبرد با رئیس شوید، زیرا می‌توانید به راحتی بازیکنان دیگر را احضار کنید (اگرچه این بهترین انتخاب نیست) و اگر بمیرید مستقیماً به عقب فرار کنید.

وارد تورنت شوید

هنگامی که نبرد را با رئیس شروع می کنید، همه چیز تا حدودی ساده است. اونیل با احضار چهار سرباز بی سر شروع می کند که هر کدام از کمان های پولادی استفاده می کنند. اکنون به تورنت بروید و دشمنان کوچکتر را از بین ببرید و در عین حال از حملات اونیل اجتناب کنید. او بسیار کند است، بنابراین فریب دادن او به طرف دیگر میدان و سپس دویدن برای حمله به عابرانش یک گزینه مناسب است.

به یاد داشته باشید که این دشمنان را به سرعت از بین ببرید، زیرا اونیل می تواند آنها را تقویت کند. این می تواند هم حمله و هم دفاع را افزایش دهد و این امکان را برای شما فراهم می کند که آنها را بگیرید و خود را در گرد و غبار بیابید.

به محض سقوط سربازان اونیل، به سمت خود مرد بزرگ بروید. حملات او دامنه مناسبی دارند، اما تا زمانی که حریص نشوید به راحتی از آنها اجتناب می شود. تاکتیک های ضربه زدن و دویدن بهترین هستند اگر از ساختمان غوغا علیه رئیس استفاده می کنید. از طرف دیگر، اگر یک کاربر از راه دور یا جادویی هستید، می توانید فقط فاصله خود را حفظ کنید و بدون هیچ مشکلی از سلامتی او خلاص شوید.

تنها دو حمله وجود دارد که همه باید هنگام مبارزه با فرمانده اونیل مراقب آنها باشند. اولین مورد باعث می شود که سلاح خود را در دایره های بزرگ بچرخاند، که باعث می شود دایره های باد به اطراف بچرخند. او چندین بار سلاح خود را چرخاند قبل از اینکه دایره بزرگتری از اسکارلت روت منطقه را احاطه کرد و بلافاصله همه افراد داخل را آلوده کرد. اگر در نهایت مورد حمله این حمله قرار گرفتید، تمام است مرگ تقریبا تضمین شده. به محض اینکه دیدید او برای این حمله آماده می شود، فقط فرار کنید و در امان خواهید بود.

حمله دیگر اونیل پس از رسیدن او به 40 درصد حداکثر سلامتی خود فعال می شود. او سه تبر بدون سر را احضار خواهد کرد که همگی می توانند مانند گروه اصلی سربازانش تقویت شوند. درست مثل این گروه دیگر، هر چه سریعتر تبر را برداریدو با تاکتیک های پانچ و دویدن به تمرکز روی اونیل برگردید. بعد از شکست دادن برادر، اونیل نباید مشکلی برای خارج شدن ایجاد کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.