منو سایت

الدن رینگ: چگونه رنال، ملکه ماه کامل را شکست دهیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
الدن رینگ: چگونه رنال، ملکه ماه کامل را شکست دهیم

الدن رینگ: چگونه رنال، ملکه ماه کامل را شکست دهیم

اگرچه به اندازه Margit the Fallen یا Godric Grafts، Renal، ملکه ماه کامل خسته کننده نیست، اما بسته به طراحی شما می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. علیرغم سلامتی پایین و مکانیک ساده، این افسونگر دارای هوش بالا و مجموعه ای مرگبار از جادوها و خاکسترهای معنوی است که باعث می شود برای شکست دادن او سریع عمل کنید. در اینجا راهنمای چگونگی شکست دادن چهارمین رئیس واجب الدن رینگ – و به دست آوردن توانایی توزیع مجدد امتیازات مهارت شخصیت خود است.

آماده سازی

مدت کوتاهی پس از شکست دادن گرگ سرخ ردگون، متوجه خواهید شد که به رنال، ملکه ماه کامل نزدیک می شوید. خوشبختانه، رنال به اندازه باس هایی که تاکنون شکست داده اید، پیچیده، گریزان یا سریع نیست، پس دریغ نکنید که با آسودگی آهی بکشید. جدا از اینکه مطمئن شوید که رونهای خود را خرج می کنید و معجون تهیه می کنید، تنها آماده سازی واقعی که توصیه می کنم این است که مطمئن شوید زره با محافظت جادویی بالا بپوشید. اگر شما هم یک کاربر جادو هستید، مطمئن شوید که یک سلاح جنگی جالب برای مرحله اول نبرد در دسترس دارید و راک اسلینگ را به خاطر بسپار برای دانلود Renal در سریع ترین زمان ممکن.

در حال پخش: بررسی Elden Ring در حال انجام است

فاز یک

اگر شما از آن دسته ای هستید که در لحظه ای که به جنگ می پرید، خاکستر روح را احضار می کنید، اولین توصیه من به شما این است که کمی دست نگه دارید. مرحله اول نبرد شما با رنالا شامل جادوگر در اتاقی مملو از شاگردان فداکارش می شود که نیازی نیست نگران حمله به آنها باشید. در عوض، شما می خواهید بر روی یافتن و بازیابی دانش آموزانی تمرکز کنید که میدان نیروی طلایی را به افسونگر می بخشند. برای یافتن آنها، به دنبال سه دانش آموز با هاله طلایی در اطراف خود باشید. شما می خواهید این کار را در اسرع وقت انجام دهید، زیرا اگر خیلی طول بکشد، رنال تعداد انگشت شماری از دانش آموزان را به اشیاء قدرتمندی تبدیل می کند که آنها را به سمت شما هل می دهد. اگرچه اجتناب از آنها خیلی سخت نیست، اما این یک تحریک اضافی است که اگر سریع کار کنید مجبور نیستید با آن مقابله کنید. اگر در یافتن آنها مشکل دارید، جهت کتاب هایی که شما را پرتاب می کنند دنبال کنید– از دست دادن آنها بسیار سخت است.

بعد از اینکه تمرکز دانش آموزان را مختل کردید (یک حمله فیزیکی ساده به خوبی جواب می دهد)، کلیه به زمین خواهد افتاد، میدان نیروی آن را می شکند. شما زمان زیادی برای مقابله با آن چند ضربه خواهید داشت. با این حال، مراقب باشید زیاد حریص نشوید– هنگامی که نور را دوباره از آن بیرون می‌بینید، سریع به عقب برگردید تا از حمله آن در ناحیه عمل جلوگیری کنید. هنگامی که او به هوا برگشت، شما فقط باید این کار را انجام دهید این روند را تا زمانی که نوار سلامتی او تمام شود تکرار کنید.

فاز دوم

با این صحنه عالی زیاد حواس پرت نشوید – شما نبرد دیگری در پیش دارید و این یک کمی پیچیده تر است. اگر قصد دارید از خاکستر روح استفاده کنید (من خاکستر گرگ تنها را توصیه می کنم، اگر دارید)، آنها را درست قبل از اینکه به سرعت اجتناب کنید احضار کنید تا از پرتو انرژی رنالا جلوگیری کنید. پس از حمله اشعه انرژی، رنال طلسم خواهد کرد احضار یک ماه کوچک قبل از اینکه آن را برای شما بفرستد در داخل پنهان می شود. به شعاع انفجار توجه کنیدکه با نزدیک شدن ماه به شما در آب دیده می شود.

علاوه بر این حملات ویژه، رنالا نیز پرتاب خواهد کرد دو طلسم اضافی: یکی که چهار قطره کوچک انرژی را که به دنبال شما می آید و یک نسخه بسیار کوچکتر از پرتو انرژی خود را احضار می کند. هنگامی که به او نزدیک می شوید تا اگر جنگنده غوغا هستید، از آنها دوری کنید. اگر از کاربران جادو هستید، سعی کنید راک اسلینگ را به سمت آن شلیک کنید تا سریع آن را دانلود کنید. اگرچه این فرآیند بسیار ساده است، اما یک چیز دیگر وجود دارد که باید مراقب آن بود: خاکستر روح رنال.

درست است، شما تنها کسی نیستید که می توانید در این نبرد کمک بخواهید. در طول نبرد، رنال بین احضارها حرکت می کند یک گله گرگ، یک غول، یک اژدها و یک تازی شوالیه. اینجاست که شما خاکستر معنوی خود را روی زمین دارید. در حالی که تمرکز رنال تقریباً هرگز از شما منحرف نمی شود، خاکستر معنوی شما به عنوان یک راه عالی برای نگران نگه داشتن او عمل می کند. به طور کلی، رنالا یک توپ شیشه ای کوچک است، سلامت بسیار کمی دارد، اما شلیک مناسبی دارد. هر چه زودتر بتوانید نبرد را به پایان برسانید، بهتر است، بنابراین فقط روی اجتناب و اجتناب از ضربات در زمانی که می توانید تمرکز کنید.

بعد از جنگ

غلبه بر ملکه ماه کامل شما را نه چندان کهنه برنده خواهد کرد 40000 رون و همچنین دو عنصر مهم دیگر: رون بزرگ متولد نشده و یاد ملکه ماه کامل. مهمتر از آن، پس از نبرد با رنال، توانایی صحبت با او را به دست خواهید آورد. هنگامی که او با شما دوستانه شد، می توانید با او مشورت کنید امتیازات مهارت خود را مجدداً تخصیص دهید و ساختار شخصیت خود را تغییر دهید– یک ویژگی بسیار مفید اگر متوجه شدید که ترکیب خود را پس از دو سیاه چال اول دوست ندارید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.