منو سایت

الدن رینگ: چگونه استارسکورج رادان را شکست دهیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
الدن رینگ: چگونه استارسکورج رادان را شکست دهیم

نبرد با باس Elden Ring Radahn یکی از سخت ترین نبردهای بازی است. حملات کشتار فوری متعدد، ترکیب شمشیرهای سریع و غیرقابل پیش بینی و مرحله دوم تقریباً شکست ناپذیر، نبرد با Radahn را برای کمک گرفتن بهتر می کند. FromSoftware این کمک را به شکل NPC های متعدد اضافه کرده است که می تواند دریچه ای برای حمله شما ایجاد کند و رادان را در زمانی که امتحانش خیلی خطرناک است به زانو درآورد. در اینجا نحوه شکست دادن Radahn در Elden Ring آورده شده است.

با رئیس الدن رینگ رادان مبارزه کنید

شما می توانید در هر زمانی از بازی با Radahn مبارزه کنید بدون اینکه حتی با یک سیاه چال مقابله کنید. او احضاریه هایی را به سرتاسر زمین فرستاده و از قهرمانان می خواهد تا با او مبارزه کنند تا به جنون او که توسط Scarlet Rot خاتمه داده شود. با این حال، اجازه ندهید دسترسی آسان شما را فریب دهد. قبل از مبارزه با Radahn باید حداقل در سطح 70 باشید، در حالت ایده آل با یک سلاح قدرتمند مناسب برای طرح انتخابی شما مانند Moonveil Katana یا جادوهای قوی با برد خوب از جمله Comet. Rune بزرگ خود را فعال کنید – گودریک توصیه می شود، مانند همیشه در نبرد با روسای Elden Ring – و مطمئن شوید که Flask of Wondrous Physik شما دارای ترکیبی راحت و آماده از علاقه مندان است.

وقتی کارتان تمام شد، به قلعه ردمین در جنوب شرقی کائلید، جنوب سلیا، شهر جادوگری، و شرق کلیسای جامع اژدها بروید. از تله پورت در نزدیکی سایت گریس روی پل استفاده کنید تا از برخورد با مانع از طریق قلعه جلوگیری کنید و سپس به داخل بروید. وقتی برای نبرد آماده شدید با جرن، پیرمرد روی سکو صحبت کنید، سپس با آسانسور به سمت ساحل بروید.

دیالوگ جرن را اگزوز کنید تا قفل آسانسوری که شما را به Radahn می برد باز کنید.
دیالوگ جرن را اگزوز کنید تا قفل آسانسوری که شما را به Radahn می برد باز کنید.

رادان فاز 1

بر خلاف اکثر نبردها، پس از شروع نبرد علیه Radahn، می توانید چندین رفیق NPC را احضار کنید. همچنین برخلاف اکثر نبردها، Radahn می تواند یک بار با فلش های گرانشی جهت دار خود به شما شلیک کند. هدف خود را روی Radahn نگه دارید تا بتوانید فلش ها را ببینید، سپس با نزدیک شدن آنها از آن اجتناب کنید. زباله همیشه مانع از برخورد تیرها به شما نمی شودبنابراین به آنها به عنوان یک پوشش قابل اعتماد اعتماد نکنید.

همانطور که راه می‌روید، به سمت تابلوهای احضار طلایی بروید و با رسیدن به آن، هر کدام را فعال کنید. می توانید Blaidd، Alexander the pot warrior، Okina و حداقل سه نفر دیگر را احضار کنید. هیچ کدام دوام زیادی ندارند، اما برای سهولت در نزدیک شدن به رادان، حواس پرتی خوبی است.

با نزدیک شدن به شما، رادان با یک سری نیزه به سمت شما شلیک می کند. آنها در یک خط مستقیم می بارد و شما را دنبال می کنند، بنابراین تا زمانی که باران متوقف شود از آنها دوری کنید. اگر این حمله برای شما مشکل ایجاد کرد، می توانید تا زمانی که یکی از NPC های احضار شده به Radahn برسد، از تیرهای گرانشی اجتناب کنید.

همانطور که شما یا متحدتان نزدیک می شوید، Radahn شروع به حرکت بر روی یک اسب بسیار کوچک و محاصره شده می کند و به هر چیزی که در مسیرش باشد ضربه می زند و حملات خود را از راه دور رها می کند. او در یکی از چندین حمله احتمالی، اغلب با یک هشدار کوچک، درگیر خواهد شد. به نظر می‌رسد رایج‌ترین ظاهر، یک ترکیب برش معمولی است، جایی که رادان از یک تا چهار اسلش وحشی استفاده می‌کند و در نهایت با پانچ به پایان می‌رسد.

نکته اصلی در مورد رادان و سایر حملات او این است که یادگیری آنها زمان می برد. شاید به تناسب حال و هوای پوسیده اش، زمان رادان در آغاز غیرقابل پیش بینی باشد. جدا از حملات غواصی او که با آوردن شمشیرهایش در مقابلش تلگراف می کرد، تقریباً تمام حملات او زمان عجیب و تأخیری داشت. به عنوان مثال، ترکیب نوسان او شامل تاخیرهای زیادی است. او اولین تاب را برای حدود سه ثانیه نگه داشت، سپس بلافاصله مشت زد و به دنبال آن چندین ضربه دیگر با یک ثانیه تاخیر بین هر کدام انجام شد.

حمله دیگری که در این مرحله باید مراقب آن بود، کشش گرانشی آن است. رادان شمشیرهای خود را در زمین فرو می کند و آنها را با میدان گرانشی بنفش احاطه می کند. سپس آنها را با تکه های سنگ بزرگی که به آن متصل است بیرون می کشد، به آنها برخورد می کند و یک موج ضربه ای گرانشی عظیم ایجاد می کند. موج شوک به طور بالقوه یک حمله قتل فوری است.

Radahn سریع حرکت می کند، اما تعدادی سوراخ کلید وجود دارد که می توانید از آنها برای غوغا استفاده کنید. مانند بسیاری از باس‌های بزرگ، Radahn برای مدت کوتاهی در پایان یک کمبو یا یک حمله بزرگ آسیب‌پذیر است – برای دو یا شاید سه ضربه قبل از اینکه مجبور به عقب‌نشینی شوید کافی است. برخی از بازیکنان استفاده از مهارت Icerind Hatchet’s Frostbite را برای آسیب رساندن و ساختن یخ سنج Radahn’s Frostbite توصیه می کنند، اگرچه این کار مستلزم زمان خوبی است – و زمانی که می توانید قبل از عقب نشینی در یک حمله سریع صرف کنید.

رادان در برابر سرمازدگی و سایر شرایط آسیب پذیر است، به ویژه در برابر مخملک. Rot Pots و Scarlet Rot Shades گزینه های خوبی هستند اگر می خواهید از جلوه های وضعیت این نبرد استفاده کنید. این ضعف ها حتی در فاز دوم هم باقی است. دارندگان جادو باید بر روی طلسم هایی با زمان ریخته گری کوتاه یا دارای خواص محافظتی بیشتر تمرکز کنند، مانند Glintblade Phalanx.

در نهایت، به خاطر داشته باشید که می توانید NPC های شکست خورده را بلافاصله پس از مرگ دوباره احضار کنید. این یک راه راحت برای پرت کردن حواس رادان و استراحت است و برای فاز دوم حیاتی است.

رادان فاز 2

هنگامی که سلامتی رادان به زیر 50% برسد، او در آسمان پرواز می کند و در نهایت دوباره به یک گلوله آتش سقوط می کند – و با حملات جدید مرگبار. همراه با معمول، رادان قبلاً یک حرکت گرانشی دارد که شما را جذب می‌کند، یک حمله موج گرانشی که یک موج انرژی عظیم ایجاد می‌کند، و یک حمله چرخشی که در آن رادان در هوا می‌پرد، به سمت شما می‌چرخد، سپس کنار می‌کشد و دوباره این کار را انجام می‌دهد. .

علاوه بر این، رادان یک نسخه گرانشی از Glintblade Phalanx دارد، جایی که او چهار سنگ عظیم را احضار می کند که در اطراف او شناور هستند و به طور تصادفی برخورد می کنند. پیش بینی نیست ولی اگر بزنند به فاز اول برمی گردد.

بهترین راه برای مقابله با این موضوع ساده است من با آن کار ندارم. اجازه دهید NPC ها این کار را برای شما انجام دهند، در غیر این صورت چندین برابر خواهید مرد. وقتی Radahn در هوا پرواز کرد، به تورنت تاخت و دوباره NPC های مرده را احضار کنید. برخی از بازیکنان به اندازه کافی خوش شانس بوده اند که پشت تپه های شنی پنهان شوند تا از صخره های غول پیکر دور شوند، اگرچه ممکن است به هر حال اگر به اندازه کافی دور باشید، شما را هدف قرار ندهند. در نهایت NPC ها Radahn را صادر می کنند و شما می توانید ماجراجویی خود را ادامه دهید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.