منو سایت

الدن رینگ شروع بزرگی در بریتانیا دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
الدن رینگ شروع بزرگی در بریتانیا دارد

الدن رینگ شروع بزرگی در بریتانیا دارد

شاید موردانتظارترین بازی سال 2022، Elden Ring از FromSoftware باشد. به نظر می‌رسد این ارقام نیز از این نظریه حمایت می‌کنند، زیرا طبق داده‌های فروش بازی (GSD)، Elden Ring بزرگترین بازی ویدیویی در بریتانیا از سال 2018 است، به استثنای Call of Duty و FIFA.

در گزارشی توسط GamesIndustry.biz، Elden Ring 2.5 برابر بیشتر از Horizon Forbidden West در هفته گذشته فروش داشت. علاوه بر این، فروش Elden Ring در هفته اول بیشتر از Cyberpunk 2077 و Assassin Creed Valhalla بود.

در حال پخش: حلقه الدن – همه چیزهایی که باید بدانید

در مورد فرمت بازی و تقسیم بندی پلتفرم، داده های GSD نشان می دهد که 68 درصد از کل فروش Elden Ring در بریتانیا دیجیتال بوده است. تقریباً 85٪ از کسانی که Elden Ring را در ایکس باکس بازی کردند، بازی را به صورت دیجیتالی خریدند، در حالی که 73٪ برای گیمرهای رایانه شخصی بود. برای بازیکنان پلی استیشن، ترجیحات فیزیکی یا دیجیتالی تقریباً به طور مساوی تقسیم شده است، با افزایش دانلود دیجیتالی کمی بیش از 50٪.

از بین تمام نسخه‌های فروخته شده در بریتانیا، Elden Ring در هر پلتفرمی که روی آن منتشر می‌شود تقریباً به طور یکسان فروخته می‌شود. ارقام فیزیکی و دیجیتالی GSD نشان می دهد که پلی استیشن 5 32 درصد از فروش را به خود اختصاص داده است و رایانه های شخصی و ایکس باکس به ترتیب 30 درصد و 29 درصد پس از فروش قرار دارند. نکته استثنایی در اینجا این است که نسخه پلی استیشن 4 تنها 9 درصد سهم داشته است. بر خلاف پلتفرم های پلی استیشن، فروش ایکس باکس بر روی پلتفرم های Xbox One و Xbox Series X | S نیز ترکیب می شود.

در بررسی فعلی حلقه الدن گیم اسپات، تمور حسین گفت: «حلقه الدن تکه‌های آنچه قبلا بود را می‌گیرد و آنها را به چیزی تبدیل می‌کند که به عنوان یکی از بزرگان تمام دوران در تاریخ ثبت می‌شود: پیروزی در طراحی و خلاقیت. یک بازی جهان باز که با کارهایی که انجام نمی دهد به همان اندازه که انجام می دهد متفاوت است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.