منو سایت

الدن رینگ: اسلحه دانشمندان را از کجا تهیه کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
الدن رینگ: اسلحه دانشمندان را از کجا تهیه کنیم

خوب است که بالاخره یک جادوگر حلقه الدن آماده شده است، اما همچنان باید مطمئن شوید که در هنگام مواجهه با دشمنان بی شماری در بازی، پتانسیل آسیب خود را به حداکثر می رسانید. برای این کار می توانید جادوی Scholar’s Armament را بگیرید تا در مدت زمان کوتاهی کمی آسیب جادویی اضافی به سلاح های خود اضافه کنید. در این راهنما به شما خواهیم گفت کجا آن را پیدا کنید.

تسلیحات دانشمند توضیح داد

Scholar’s Armament جادویی است که برای استفاده از آن به 12 هوش نیاز دارد. این طلسم به مدت 90 ثانیه به اسلحه شما آسیب جادویی وارد می کند، اما در صورت تعویض اسلحه پس از انداختن آن ناپدید می شود. همچنین نمی توان آن را برای سلاح هایی با انواع آسیب های موجود مانند آتش، صاعقه و غیره اعمال کرد.

در توضیح مقاله تسلیحات محقق چنین آمده است:

یکی از طلسم های جادویی آکادمی بهشت ​​لوکاریا. او اسلحه هایی را که در دست راست خود نگه داشته است را با حملات میل جادویی مسحور می کند. این جادو را می توان در حین حرکت استفاده کرد. آکادمی به شوالیه های فاخته به عنوان پرداختی برای قراردادشان آموزش داده است.

سلاح های دانشمندان را از کجا می توان پیدا کرد

اسلحه های این دانشمند را می توان از جادوگر سلنیوم که در خرابه های Waypoint در لیمگریو زندگی می کند، خریداری کرد. این طلسم 3000 رون هزینه دارد و او به طور پیش فرض آن را می فروشد – به این معنی که برای خرید آن نیازی نیست که هیچ یک از طومارهای موجود در بازی را به او بدهید.

شرحی ارائه نشده است

به محض خروج از درس می توانید به خرابه های Waypoint دسترسی داشته باشید. در شرق دریاچه آغیل در لیمگریو قرار دارد و حتی در سطوح پایین نیز مکان خوبی برای بازدید است.

وقتی به آنجا رسیدید، مجموعه ای از پله ها را خواهید دید که به سمت زیرزمین منتهی می شوند، جایی که باید با رئیس Mad Pumpkin Head مبارزه کنید. او کاملا کند است و نباید مشکل بزرگی باشد، اما به یاد داشته باشید که سر او در برابر آسیب مصون است، بنابراین همیشه سعی کنید با حملات و جادوهای خود به بدن او ضربه بزنید. وقتی Crazy Pumpkin Head می افتد، سلنیوم جادوگر را می توان از درب بعدی پیدا کرد و به شما امکان می دهد سلاح های دانشمند را خریداری کنید.

اگر ماموریت کمی طولانی آن را دنبال کنید، این NPC در نهایت از این مکان خارج خواهد شد. با این حال، او به فروش جادوی خود در مکان جدید خود ادامه خواهد داد. اگر می خواهید در این مورد بیشتر بدانید، راهنمای ما را برای جستجوی سلنیوم جادوگر دنبال کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.