منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • الدن رینگ – اردوگاه زنگ معدنچی سنگ آهنگر را از کجا بگیریم 1

الدن رینگ – اردوگاه زنگ معدنچی سنگ آهنگر را از کجا بگیریم 1

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
الدن رینگ - اردوگاه زنگ معدنچی سنگ آهنگر را از کجا بگیریم 1

همانطور که از طریق Elden Ring پیشروی می کنید، یک چیز درست باقی می ماند: دشمنان سخت تر می شوند. آنها دارای HP بیشتر و مقاومت در برابر انواع آسیب خواهند بود. بهترین راه برای مقابله با این اثرات، به خصوص اگر از سلاح های خونسرد استفاده می کنید، ارتقاء تجهیزات آهنگر خود با استفاده از سنگ اسمیتینگ است. با این حال، اسمیتینگ استونز در دنیای باز Elden Ring به اندازه کافی برای ارتقاء همه چیز وجود ندارد. به همین دلیل مهم است که در اسرع وقت به سطح پایه اسمیتینگ استون ماینرز بلبرینگ برسید. با دادن این آیتم بی ضرر به Two Maiden Husks in the Round Table، می توانید قفل مواد ارتقاء سلاح را در ابتدای بازی خرید باز کنید.

در تونل ها

زنگ معدنچی سنگ آهنگر سطح اول در انتهای زیرزمین تونل کریستالی رایا لوکار قرار دارد.
زنگ معدنچی سنگ آهنگر سطح اول در انتهای زیرزمین تونل کریستالی رایا لوکار قرار دارد.

زنگ معدنچی سنگ آهنگر سطح اول Elden Ring در تونل کریستالی Raya Lucaria، درست در شمال شرقی خود آکادمی قرار دارد. اگرچه این سیاهچال کوتاه است، اما پر از دشمنان دشوار کمی است. اگر بیشتر از سلاح های غوغا استفاده می کنید، حتماً سلاحی را تجهیز کنید که صدمات ویرانگری را وارد کند. دشمنان در سیاهچال و همچنین رئیس او در برابر این نوع آسیب آسیب پذیر هستند. از طرف دیگر، کاربران سحر و جادو بدون توجه به نوع آسیبی که ایجاد می کنند، نباید مشکلی برای عبور از این منطقه داشته باشند.

برای بدست آوردن یک Bearing Bell واقعی، باید از کل سیاه چال بگذرید و رئیس او، یک کریستال تنها را شکست دهید. مسلح به تیغه حلقوی، این دشمن خیلی تهدیدآمیز نیست، اگرچه باید مراقب باشید تا با او بجنگید. کاربران سحر و جادو می خواهند هنگام پرتاب فاصله خود را حفظ کنند، در حالی که افراد غوغا می توانند در جهت عقربه های ساعت دور دشمن بچرخند و از اکثر حملات او اجتناب کنند، در حالی که فرصت ضربه زدن به رئیس را پیدا می کنند.

تحویل اولیه برای ارتقاء قیمت

آهنگرهای سطح اول و دوم می توانند سطح سلاح های شما را به +6 برسانند.
آهنگرهای سطح اول و دوم می توانند سطح سلاح های شما را به +6 برسانند.

هنگامی که بلبرینگ زنگ معدن اسمیتینگ استون را دریافت کردید، فقط سریع به جایگاه میز گرد برگردید و آن را به Twin Maiden Husks بدهید. این دو را می‌توان درست در کنار کتابخانه‌ای که سر گیدئون آفنیر در آن است پیدا کرد. سپس می توانید سنگ های اسمیتینگ ردیف اول و دوم را از Twin Maiden Husks و همچنین ضایعات Glintstone خریداری کنید.

برای هر بازیکنی در بازی از ابتدا تا وسط Elden Ring، این آیتم ضروری است، زیرا به شما امکان می‌دهد به راحتی سلاح‌ها را تا سطح شش ارتقا دهید و تنها چیزی که نیاز دارید، خرج کردن انها است. خوشبختانه Elden Ring در حال حاضر دارای یک مزرعه ران نسبتاً پایدار است که بازیکنان می توانند از آن استفاده کنند، اگرچه شامل کشتن یک مادر اژدهای بی دفاع یا نوزادانش می شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.