منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • افشای فورتنایت فاش می‌کند که مری جین واتسون به زودی به مرد عنکبوتی در جزیره می‌پیوندد

افشای فورتنایت فاش می‌کند که مری جین واتسون به زودی به مرد عنکبوتی در جزیره می‌پیوندد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
افشای فورتنایت فاش می‌کند که مری جین واتسون به زودی به مرد عنکبوتی در جزیره می‌پیوندد

افشای فورتنایت فاش می‌کند که مری جین واتسون به زودی به مرد عنکبوتی در جزیره می‌پیوندد

فصل 1 فورتنایت، تمرکز زیادی بر مرد عنکبوتی مارول داشت، از جمله آن را در پاس نبرد، در حالی که گرین گابلین اصلی خود را به فروشگاه اقلام اضافه کرد. اکنون افشاگری‌ها نشان می‌دهند که یکی دیگر از همکاران پیتر پارکر در این جزیره خواهد بود، اما این جدیدترین اضافه‌شده چیزی است که اسپایدی دوست دارد ببیند.

مری جین واتسون، دوست قدیمی و علاقه‌مند به وب‌سلینگ، به زودی از طریق فروشگاه آیتم به فورتنایت می‌پیوندد، طبق دو برجسته‌کننده برجسته Fortnite. هم FNBRIntel و هم InTheShadeYT تصویری از پوست جدید با مری جین به بیرون درز کرد، همانطور که در کمیک ها نشان داده شده است، موهای قرمز مشخص خود را پوشیده و پیراهن ابرقهرمان مورد علاقه خود را پوشیده است.

مری جین از همان روزهای ابتدایی خود با پیتر پارکر در مارول کامیکس بازی کرد و اولین حضور کامل او در مرد عنکبوتی شگفت انگیز شماره 42 در اوت 1966 انجام شد. او از آن زمان در برنامه های تلویزیونی، کمیک و فیلم های بی شماری با بازی کرستن ظاهر شد. Dunst، Zoe Kravitz و در آخرین سه گانه Zendaya. ظاهر «MJ» Fortnite Zendaya در اوایل این فصل به عنوان بخشی از بسته Spider-Man: No Way Home ظاهر شد.

این درز از مری جین چند روز پس از آن منتشر شد که منابع، پوسته‌ای از Ezio Auditore را در فایل‌های آخرین به‌روزرسانی فورتنایت کشف کردند، که نشان از اولین حضور قاتل ایتالیایی در آینده دارد. درز اطلاعات در مورد مری جین نیز یک روز پس از آن رخ می دهد که ستاره تنیس، نائومی اوزاکا، با دو پوسته و آیتم های فراوان به طور رسمی به فروشگاه اضافه شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.