منو سایت

افشای آینده Assassin’s Creed

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
افشای آینده Assassin's Creed

یوبی سافت به طور رسمی زمان برگزاری رویداد جدیدی را برای نمایش چند بازی بزرگ اعلام کرده است. رویداد Ubisoft Forward 19 شهریور (19 شهریور) ساعت 23:30 به وقت ایران پخش می شود. تمرکز این رویداد جدید، نمایش چندین بازی و پروژه جدید از تیم های مختلف یوبی سافت در سراسر جهان است. به نظر می رسد آینده سری بازی های Assassin’s Creed در این رویداد مشخص شود.

به گزارش پارسی گیم، غیبت یوبی سافت در E3 امسال نشان داد که این ناشر فرانسوی قصد دارد رویداد ویژه خود را در تاریخی متفاوت برگزار کند و در نهایت این مراسم را فاش کرد. Ubisoft Forward امسال در 19 سپتامبر در سه پلتفرم YouTube، Twitch و وب سایت اصلی Ubisoft به صورت زنده پخش خواهد شد. در جدیدترین اخبار بازی به عرضه‌ی Assassin’s Creed در ماه سپتامبر اشاره شده است و به نظر می‌رسد این سری در رویداد زنده حضور خواهند داشت.

یوبی سافت همچنین در روز پنجشنبه 9 جولای گیم پلی Skull and Bones را معرفی کرد. این تاریخ در حالی اعلام شد که گزارش های قبلی به معرفی مجدد بازی Skull and Bones اشاره می کرد و حالا آن شایعات رسما تایید شده است. این ناشر فرانسوی هر سال در ماه ژوئن یک رویداد تابستانی برگزار می کند که با لغو E3 تغییر کرد. رویداد Summer Gamefest زمان مناسبی برای معرفی بازی های جدید یوبی سافت نبود.

رویداد Ubisoft Forward 2022

معرفی چند بازی در Ubisoft Forward

این اولین باری نیست که یوبی سافت مراسم سالانه خود را به صورت مجازی و آنلاین برگزار می کند. Ubisoft Forward 2020 به دلیل نگرانی در مورد همه گیری کرونا به صورت آنلاین برگزار شد. یوبی سافت بعداً آن را یک موفقیت بزرگ خواند و اعلام کرد که این رویداد آنلاین بینندگان بیشتری نسبت به کنفرانس های قبلی E3 داشته است. این روند در سال 2021 دنبال شد و امسال نیز تکرار خواهد شد. منتظر پخش تلویزیونی مراسم 28 شهریور و پوشش زنده آن توسط پارسی گیم باشید.

ما در حال حاضر نمی دانیم چه بازی هایی در Ubisoft Forward 2022 گنجانده شده است. Assassin’s Creed می تواند یکی از گزینه ها باشد. سری Ghost Recon نیز به احتمال زیاد عرضه خواهد شد و نسخه Battle Royale آن چندی پیش برای رقابت با Warzone معرفی شد. خبر دیگر اینکه سرورهای آنلاین 15 بازی یوبی سافت به زودی خاموش خواهند شد و دسترسی آنلاین به بازی هایی مانند Far Cry 3 و Assassin’s Creed و همچنین DLC آنها غیرممکن خواهد بود. این تصمیم با واکنش هواداران همراه شد.

منبع: VGC