منو سایت

افزونه بعدی WoW در 19 آوریل رونمایی خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
افزونه بعدی WoW در 19 آوریل رونمایی خواهد شد

افزونه بعدی WoW در 19 آوریل رونمایی خواهد شد

افزونه بعدی World of Warcraft در 19 آوریل و با رونمایی رسمی از بازی Warcraft موبایل بلیزارد در ماه می، رونمایی خواهد شد.

جزئیات بیشتر در مورد افزونه جدید کمیاب است، بلیزارد در یک پست وبلاگی گفته است که “هیجان زده است که به شما نشان دهم روی چه چیزی کار می کنیم و ماجراجویی های شما در Azeroth کجا ادامه خواهد داشت.”

در حال پخش: World Of Warcraft – Eternity’s End: An Review of the Attack

آخرین قسمت از آخرین حمله برای گسترش فعلی بازی Shadowlands, Sepulcher of the First Ones در 8 مارس باز خواهد شد. بلیزارد به بازیکنان اجازه آزمایش آخرین نبردهای حمله را در منطقه آزمایش عمومی بازی نداد، یعنی مکانیزم باس و جزئیات جدید داستان (از جمله نکاتی در مورد اینکه داستان بازی کجا ادامه خواهد داشت) هنوز یک راز است. .

بر اساس نظرات قبلی بلیزارد، طرفداران حدس می‌زنند که الحاق بعدی بازیکنان را پس از ماجراجویی‌های فضایی فراتر از دنیای Shadowlands به Azeroth بازگرداند. معمولاً الحاق بعدی بازی خیلی قبل از آخرین حمله الحاقی فعلی شناخته می شود، زیرا بلیزارد معمولاً محتوای جدید را در رویداد سالانه BlizzCon خود در ماه نوامبر اعلام می کند. در عوض، یک رویداد BlizzConline در سال 2021 برگزار شد، با برنامه‌ریزی مشابهی برای اوایل سال 2022. این اتفاق در نهایت رخ نداد، زیرا BlizzCon امسال به دلایلی لغو شد که ممکن است شامل همه‌گیری مداوم COVID-19 و موارد اخیر آزار جنسی و تبعیض باشد. بلیزارد گفت که معمولاً برای برنامه ریزی رویداد برای بازنگری در آینده زمان می برد.

بازی موبایل بلیزارد وارکرافت چندین سال است که در دست توسعه است. اینکه دقیقاً چه چیزی منجر به این خواهد شد، مشخص نیست، اما بلیزارد با بیان اینکه بازی در دنیای وارکرفت اتفاق می افتد، اما به نظر نمی رسد که ارتباط مستقیمی با خود World of Warcraft داشته باشد، تمایز مهمی ایجاد می کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.