منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • اعضای Xbox Game Pass Ultimate هم اکنون می توانند 3 ماه Marvel Unlimited را به صورت رایگان دریافت کنند

اعضای Xbox Game Pass Ultimate هم اکنون می توانند 3 ماه Marvel Unlimited را به صورت رایگان دریافت کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اعضای Xbox Game Pass Ultimate هم اکنون می توانند 3 ماه Marvel Unlimited را به صورت رایگان دریافت کنند

ثبت نام در Xbox Game Pass Ultimate مزیت دیگری نیز دارد. مارول همکاری خود را با Xbox اعلام کرده است که در آن مشترکین Game Pass Ultimate 3 ماه Marvel Unlimited به صورت رایگان دریافت می کنند.

Marvel Unlimited یک مرکز کتاب کمیک آنلاین با کتابخانه ای از بیش از 29000 کمیک دیجیتال است. هزینه اشتراک معمولاً 10 دلار در ماه یا 70 دلار در سال پس از یک آزمایش 7 روزه رایگان است. این پیشنهاد رایگان فقط برای مشترکین جدید Marvel Unlimited مناسب است و فقط تا 31 مه 2022 در دسترس است.

تحلیلگر صنعت بازی های ویدیویی پیرس هاردینگ-راولز از Ampere Analysis گفت که معتقد است شرکت های دیگر معاملات مشابهی را برای افزایش برنامه مایکروسافت ارائه خواهند کرد. طبق آخرین مایکروسافت گیم پس، 25 میلیون عضو وجود داشت.

“سرویس Scale of Game Pass به این معنی است که یک پلت فرم موثر برای بازاریابی / جذب مشتریان به محصولات مختلف همسایه است.” این چیزی است که هاردینگ رالز در توییتر خود گفته است. “انتظار مشاهده بیشتر این نوع تبلیغات را داشته باشید.”

این تنها پیشنهاد جدید برای Game Pass Ultimate در حال حاضر نیست. اعضای Game Pass Ultimate اکنون می توانند 30 روز از Paramount + را به صورت رایگان استفاده کنند، درست به موقع برای عرضه مجموعه تلویزیونی Halo در 24 مارس.

فراتر از این معاملات، فیل اسپنسر، مدیر عامل مایکروسافت گیمینگ اخیراً در مورد اینکه چگونه Game Pass جایگزین مدل سنتی خرده فروشی نمی شود صحبت کرد.