منو سایت

اعضای PS Plus می توانند Ghostwire: Tokyo را با تخفیف پیش خرید کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اعضای PS Plus می توانند Ghostwire: Tokyo را با تخفیف پیش خرید کنند

اعضای PS Plus می توانند Ghostwire: Tokyo را با تخفیف پیش خرید کنند

برای مدت محدودی، مشترکین PS Plus می توانند 10٪ تخفیف در Ghostwire: Tokyo دریافت کنند. بازی را به صورت دیجیتالی در فروشگاه پلی استیشن سفارش دهید. کاهش قیمت به 54 دلار (60 دلار). این یک تخفیف بزرگ نیست، اما صرفه جویی در چند دلار همیشه خوب است، به خصوص با یک بازی جدید. این پیشنهاد تا 24 مارس ساعت 20:59 بعد از ظهر PT / 23:59 بعد از ظهر به وقت شرقی معتبر است.

بدیهی است که پیشنهاد PlayStation Plus فقط برای نسخه استاندارد و دیجیتالی بازی پلی استیشن 5 اعمال می شود، اما بازیکنان رایانه شخصی می توانند Ghostwire: Tokyo را در Steam پیش خرید کنند و کسانی که خواهان یک نسخه فیزیکی از PS5 هستند می توانند یکی از چندین خرده فروش را دریافت کنند. خرده فروشی راهنمای پیش‌سفارش Ghostwire: Tokyo را برای اطلاعات بیشتر در مورد محل خرید، از جمله نگاهی به Digital Deluxe و جوایز مختلف پیش‌سفارش موجود برای همه نسخه‌ها، ببینید.

در حال پخش: Ghostwire: Tokyo – امیدهای بزرگ بعد از 5 ساعت اول

اگر مطمئن نیستید که Ghostwire: Tokyo درباره چیست، این یک بازی اکشن اول شخص از Tango Gameworks است، یک استودیوی توسعه که توسط خالق Resident Evil، Shinji Mikami تأسیس شده و قبلاً مسئولیت بازی The Evil Within Duology را بر عهده داشته است. Ghostwire: توکیو در توکیوی مدرن در حال توسعه است، جایی که اکثر شهروندان پس از رویدادهای عجیب و غریب ماوراء طبیعی ناپدید شده اند و اکنون ارواح و شیاطین در خیابان های متروکه پرسه می زنند. در حالی که تنظیمات بازی مبتنی بر فولکلور کلاسیک ژاپنی و داستان‌های ارواح است، Ghostwire: Tokyo یک بازی اکشن متمرکزتر از عناوین ترسناک بقا است که تیم سازنده قبلاً می‌شناخته است. Jean-Luc Seipke از GameSpot اخیراً نقد و بررسی ۵ ساعته Ghostwire: Tokyo را دریافت کرده است و با امید زیادی برای بازی اکشن آینده با تفاوت‌های ظریف ماوراء طبیعی ظاهر شده است.

در حالی که بتسدا متعلق به ایکس باکس Ghostwire: Tokyo را منتشر کرد، این بازی به عنوان یک کنسول انحصاری برای پلی استیشن 5 در 25 مارس عرضه شد. قرارداد انحصاری یک سال طول می کشد، بنابراین ممکن است این بازی در سال آینده برای Xbox منتشر شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.