منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • اطلاعات لو رفته در مورد The Division Heartland توسط یوبی سافت تایید شده است

اطلاعات لو رفته در مورد The Division Heartland توسط یوبی سافت تایید شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اطلاعات لو رفته در مورد The Division Heartland توسط یوبی سافت تایید شده است

برخی از مهمترین جزئیات بازی بخش هارتلند این پیش از رویداد Ubisoft Forward هفته آینده فاش شد. این بازی در حال حاضر به عنوان “به زودی” با اطلاعات جدید در فروشگاه Ubisoft فهرست شده است. این حرکت یوبی سافت می تواند نشان دهنده تاریخ انتشار رسمی بازی The Division Heartland در آینده نزدیک باشد و انتظار می رود این بازی در اوایل سال 2023 عرضه شود. یوبی سافت اطلاعات لو رفته را تایید کرد و از عرضه بازی در روزهای آینده خبر داد.

این خبر که توسط یکی از کاربران توییتر به اشتراک گذاشته شده است، در قالب یک ویدیو، جزئیات مهمی از بازی را نشان می دهد بخش هارتلند به همراه تصویری از کاور بازی و تعدادی اسکرین شات. توضیحات محصول می گوید که بازی بخش هارتلند یک بازی اکشن چند نفره بقا است که در شهری کوچک در آمریکای میانه اتفاق می افتد. در ادامه به برخی از ویژگی های اصلی بازی می پردازیم، از جمله حالت های PvEvP Storm و PvE Excursion که مهم ترین قسمت ها هستند.

جزئیات بازی The Division Heartland

جزئیات برای The Division Heartland

بطور کلی بازیکنان در حالت PvEvP Storm گروهی 45 نفره تشکیل می دهند که در عملیاتی علیه گروهی از ماموران خطرناک و سرکش به نام کرکس ها شرکت می کنند. برای اینکه محیط بازی آخرالزمانی باشد و همه به نوعی از یک ویروس کشنده جان سالم به در ببرند، بازیکنان باید ماموریت ها را در حالت PvE انجام دهند. تمام شده علاوه بر این، دنیای بازی را جستجو کنید، تجهیزات را جمع آوری کنید، سیگنال ها را فعال کنید و میدان جنگ را در حالت Excursion آماده کنید. همچنین عنوان بخش هارتلند دارای شش شخصیت قابل بازی در سه کلاس مختلف خواهد بود و بازیکنان با انتخاب هر کدام از آنها توانایی ها و مهارت های خاصی را تجربه خواهند کرد.

The Division یک بازی تیراندازی سوم شخص رایگان است و در واقع آخرین قسمت از سری Division به عنوان یک اسپین آف توسط Red Storm Entertainment توسعه یافته است و قرار است توسط Ubisoft برای کنسول ها و PC در اوایل سال 2023 منتشر شود. با این حال، اطلاعات و جزئیات زیادی در طول سال گذشته فاش شده است. برخی از آنها قابل توجه است. برای مثال می توان به ویدیوی لو رفته گیم پلی بازی در سال گذشته اشاره کرد.

همچنین طرفداران این فرنچایز علاقه مند به اطلاعات تکمیلی در مورد بازی در رویداد دیجیتال هستند یوبی سافت بعدی شاهد این رویداد قرار است در تاریخ 10 سپتامبر (19 شهریور) با معرفی و نمایش عناوین جدید و در حال توسعه یوبی سافت برگزار شود. یک رویداد یوبی سافت بعدی می توان آن را به صورت رایگان در YouTube و Twitch در سراسر جهان مشاهده کرد.

منبع: thegamer