منو سایت

اطلاعات جدید در مورد پروتکل Callisto به زودی منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اطلاعات جدید در مورد پروتکل Callisto به زودی منتشر خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، گلن اسکافیلد با انتشار پستی در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد که اطلاعات جدید بازی The Callisto Protocol در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

گلن اسکافیلد یک گیمر با تجربه با 31 سال سابقه در صنعت بازی های ویدیویی است. او بیشتر به خاطر ایجاد سری Dead Space در بین بازیکنان شناخته شده است. پس از جدایی از الکترونیک آرتز، گلن اسکافیلد استودیو Sledgehammer Games را تأسیس کرد که بعداً به زیرمجموعه اکتیویژن تبدیل شد. در سال 2019، او تصمیم گرفت استودیو Slughammer Games را ترک کند و به Krafton بپیوندد. گلن اسکافیلد به عنوان مدیرعامل استودیو Striking Distance انتخاب شد. اولین کار این استودیو، The Callisto Protocol، در The Game Awards 2020 ارائه شد.

اوایل این هفته، گلن اسکافیلد ویدیویی را در توییتر منتشر کرد که در آن یک بازیگر سینما در حال اجرای بخشی از پروتکل Calisto است. او اعلام کرد که بازی The Callisto Protocol آخرین مراحل توسعه را پشت سر گذاشته و بخش‌های مختلف آن با تمرکز بر پولیش محصول نهایی «در کنار هم قرار می‌گیرند».

گلن اسکافیلد در توییت خود نوشت: «وقتی طراحی قسمت‌های مختلف با هم جمع می‌شود، زمان مورد علاقه من ساخت یک بازی ویدیویی است. من بسیار علاقه مند هستم که تمام تلاش های تیم موشن کپچر برای احیای شخصیت ها را ببینم. با تشکر از همه کسانی که منتظر هستند تا ساخت و پرداخت بازی را به پایان برسانند. “ما به زودی اطلاعات جدیدی در مورد پروتکل Callisto با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.”

پروتکل Calisto پروتکل Calisto

پروتکل Callisto در دنیای PUBG تنظیم شده است

در همین حال، گلن اسکافیلد به طرفداران اطمینان داد که “به زودی اخبار بیشتری در مورد پروتکل Callisto منتشر خواهد شد.” مدت زیادی از انتشار اطلاعات این اثر در رسانه ها می گذرد. به همین دلیل است که برنامه خبری و اطلاع رسانی Glenn Scofield و Striking Distance Studios برای بسیاری راضی کننده است. با نزدیک شدن به پایان صنعت بازی های ویدیویی تابستانی، انتظار می رود که پروتکل Callisto شامل رویدادهایی مانند Gamescom شود.

Callisto Protocol یک بازی ترسناک AAA است. گلن اسکافیلد از تجربیات خود در سری Call of Duty برای خلق این اثر استفاده خواهد کرد. اگرچه ساخت یک فیلم ترسناک تغییر بزرگی نسبت به بازی های تیراندازی Call of Duty است، اما گلن اسکافیلد در این ژانر بی تجربه نیست. این به این دلیل است که او قبلاً تعدادی از بهترین آثار ترسناک را ارائه کرده است و مجموعه Dead Space را ساخته است. پروتکل Callisto بخشی از دنیای بازی PUBG است. این کار زیر نظر شرکت کرافتون انجام می شود. PUBG Corp، که به خاطر بازی PubGy خود شناخته می شود، یکی از شرکت های تابعه این شرکت است.

نظر شما در مورد انتشار اطلاعات جدید در مورد پروتکل Callisto در آینده نزدیک چیست؟ آیا برای تجربه شغل جدید گلن اسکافیلد لحظه شماری می کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GamesRadar