منو سایت

اطلاعات جدیدی از گیم پلی بازی The Division Heartland منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اطلاعات جدیدی از گیم پلی بازی The Division Heartland منتشر شد

بر اساس اخبار جدید در مورد این بازی، یوبی سافت ناشر بازی مورد انتظار است The Division Heartland جزئیات جدیدی از گیم پلی را در رویداد Ubisoft Forward فاش کرد که شامل برخی جزئیات مهم است. به گفته یوبی سافت، این عنوان از همان حالت‌های The Division و دنباله محبوب‌تر آن، The Division 2 پیروی می‌کند. اما در برخی موارد مهم، نوآوری‌های خاصی را به همراه دارد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

اگرچه این شرکت از ارائه هیچ گونه جزئیات گیم پلی خودداری کرد، کیت ایوانز، مدیر خلاق تیم طوفان سرخ Entertainment خاطرنشان کرد: “ما بسیار هیجان زده و مشتاق هستیم تا چیزهای جدیدی را برای طرفداران این فرنچایز بیاوریم. بازی هارتلند یک بازی شوتر اکشن بقا رایگان است که در دنیای The Division با گیم پلی منحصر به فرد جریان دارد. در واقع این بازی یک ورود کاملا جدید و تازه در دنیای دیویژن محسوب می شود که بازیکنان می توانند در دنیای جدید بازی کنند. تقسیم کاوش کنید و کشف کنید. تیم ما سخت روی این عنوان کار می کند و می خواهیم به زودی این بازی را به شما نشان دهیم. به سیلور کریک خوش آمدید.”

گیم پلی The Division Heartland

داستان بازی بخش هارتلند

همچنین در رابطه با داستان بازی، سازندگان به مشکلات کلی این عنوان اشاره کردند که کیت ایوانز توضیح داد: “شما به عنوان یک مامور تیم Division کنترل بازی را به دست می گیرید و اهل شهر کوچکی در آمریکای مرکزی هستید. نقره نامیده می شود. Creek از شما در برابر گروه های دشمن، عوامل سرکش و آلودگی کشنده محافظت می کند. علاوه بر شخصیت های اضافه شده از دو نسخه قبلی، این بازی یک داستان کاملاً جدید از فرنچایز ارائه می دهد. در میان تمام بازی های شگفت انگیز دنیا، هارتلند با آن ها متفاوت است و در آن احساس تازگی خواهید داشت. ما واقعاً نمی توانیم منتظر بمانیم تا شما در Silver Creek به ما بپیوندید.”

بطور کلی بازیکنان در حالت PvEvP Storm گروهی 45 نفره تشکیل می دهند که در عملیاتی علیه گروهی از ماموران خطرناک و سرکش به نام کرکس ها شرکت می کنند. برای اینکه محیط بازی آخرالزمانی باشد و همه به نوعی از یک ویروس کشنده جان سالم به در ببرند، بازیکنان باید ماموریت ها را در حالت PvE انجام دهند. تمام شده

علاوه بر این، دنیای بازی را جستجو کنید، تجهیزات را جمع آوری کنید، سیگنال ها را فعال کنید و میدان جنگ را در حالت Excursion آماده کنید. همچنین عنوان بخش هارتلند دارای شش شخصیت قابل بازی در سه کلاس مختلف خواهد بود و بازیکنان با انتخاب هر کدام از آنها توانایی ها و مهارت های خاصی را تجربه خواهند کرد.

بازی رایگان Division Heartland به عنوان یک تیراندازی سوم شخص چند نفره ارائه می شود و این آخرین قسمت از سری Division است که به عنوان یک اسپین آف توسط Red Storm Entertainment توسعه یافته و قرار است توسط Ubisoft برای کنسول ها و رایانه های شخصی در اوایل سال 2023 منتشر شود.

منبع: Thegamer