منو سایت

اشتراک خانوادگی Xbox GamePas ارائه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اشتراک خانوادگی Xbox GamePas ارائه خواهد شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، مایکروسافت تصمیم گرفته است تا سرویس Xbox Game Pass را به گونه ای متفاوت در اختیار بازیکنان قرار دهد. این شکل جدیدی از اشتراک خانوادگی برای Xbox GamePas است که به پنج نفر اجازه می‌دهد از اشتراک مشابهی استفاده کنند.

سرویس Xbox game Pass میلیون ها کاربر دارد که هر روز ساعت ها را صرف تجربه اثرات آن می کنند. مایکروسافت اشتراک این سرویس را به صورت ماهانه ارائه می دهد. اگر چند نفر از اعضای خانواده از سرویس های بازی ایکس باکس استفاده می کنند، هر کدام باید اشتراک جداگانه ای خریداری کنند. طبق گزارشات، مایکروسافت قصد دارد روشی متفاوت برای اشتراک در سرویس Xbox Game Pass ارائه دهد.

Windows Central Media گزارشی منتشر کرده است مبنی بر اینکه مایکروسافت قصد دارد به زودی اشتراک خانوادگی Xbox GamePase را در اختیار کاربران پلتفرم های این شرکت قرار دهد. این گزارش حاکی از آن است که این شرکت سال هاست در حال بررسی طرح خانواده Xbox GamePas بوده و اکنون می تواند این اشتراک را در آینده نزدیک معرفی کند.

Windows Central Media اعلام کرده است که اشتراک خانوادگی سرویس Xbox Game Pass به پنج نفر اجازه می دهد تا بازی های مورد علاقه خود را در قالب یک اشتراک تجربه کنند. این به بازیکنان این امکان را می دهد که کمتر از حالت مستقل پرداخت کنند و دسترسی آسان تری به بازی های Xbox GamePas نسبت به قبل داشته باشند. مشابه سیستم حساب خانوادگی مورد استفاده در آفیس 365، بازیکنان در همان کشور می توانند به حساب کاربری Xbox Game Pass که توسط کاربر اصلی مدیریت می شود متصل شوند و از مزایای این سرویس بهره مند شوند.

اشتراک خانوادگی برای Xbox Game PassXbox GamePas چندین بازی انحصاری دارد

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. طبق گزارش‌ها، در سال‌های اخیر، مایکروسافت تأثیر طرح سرویس خانواده بازی Xbox را بر آثار مختلف و ناشران آنها بررسی کرده است.

اشتراک ماهانه خدمات Xbox GamePass یا PC GamePass در حال حاضر 10 دلار است. هیچ یک از خدمات شامل قابلیت چند نفره آنلاین نیست. برای تجربه تأثیرات سرویس بازی، باید اشتراک طلایی را به صورت آنلاین خریداری کنید. اما مایکروسافت امکان خرید اشتراک هر دو سرویس را در قالب سرویس Xbox Game Pass Ultimate برای شما فراهم کرده است. هزینه اشتراک ماهانه این سرویس 15 دلار است. سرویس Ultimate Xbox GamePass شامل EA Play، PC Game Pass و Xbox Cloud Gaming است، علاوه بر این امکان دسترسی به گیم پلی و بازی ها را برای اشتراک طلایی فراهم می کند.

نظر شما در مورد اشتراک خانوادگی Xbox Game چیست؟ آیا این طرح تعداد مشترکین سرویس را افزایش می دهد؟ آیا از این حرکت احتمالی مایکروسافت استقبال می کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Verge