منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • اشتراک جدید پلی استیشن پلاس در ماه ژوئن با سه سطح راه اندازی می شود

اشتراک جدید پلی استیشن پلاس در ماه ژوئن با سه سطح راه اندازی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اشتراک جدید پلی استیشن پلاس در ماه ژوئن با سه سطح راه اندازی می شود

اشتراک جدید پلی استیشن پلاس در ماه ژوئن با سه سطح راه اندازی می شود

پس از انتشار یک سری شایعات و شایعات، پلی استیشن به طور رسمی از نسل بعدی پلی استیشن پلاس رونمایی کرد. همانطور که انتظار می رفت، راه اندازی مجدد سرویس اشتراک پلی استیشن، مزایای PS Plus و PlayStation Now را با هم ترکیب می کند. هنگامی که اشتراک در ماه ژوئن راه اندازی شود، در سه سطح جداگانه در دسترس خواهد بود: PlayStation Plus، PlayStation Plus Extra و PlayStation Plus Premium. اشتراک پریمیوم تا 700 بازی را شامل می شود.

اشتراک استاندارد PS Plus همچنان 60 دلار در سال هزینه خواهد داشت و شامل همان مزایا، از جمله بازی‌های رایگان هر ماه، فضای ذخیره‌سازی ابری، چند نفره آنلاین و تخفیف در حین فروش انتخابی خواهد بود.

پلی استیشن پلاس اکسترا 15 دلار در ماه یا 100 دلار در سال هزینه دارد و حداکثر 400 بازی را شامل می شود. توضیحات سونی در مورد سطح اضافی کمی مبهم است، اما مشترکین می توانند بازی ها را از کتابخانه کنسول خود دانلود کنند تا بازی کنند. این شامل بازی هایی برای هر دو شخص اول و سوم خواهد بود. با توجه به تعداد بازی‌های موجود در این سطح، به نظر می‌رسد ترکیبی از پلی‌استیشن پلاس و پلی‌استیشن ناو است که در ژوئن متوقف می‌شود.

گران ترین گروه، پلی استیشن پلاس پریمیوم، شامل “حداکثر 340 بازی اضافی” در مقایسه با سطح اضافی خواهد بود. PlayStation Plus Premium 18 دلار در ماه یا 120 دلار در سال هزینه خواهد داشت. به نظر می‌رسد که بازی‌های ممتاز دیگر به شدت بر روی کاتالوگ پشتی پلی‌استیشن تمرکز دارند، با بازی‌های اصلی پلی‌استیشن، PS2، PS3 و PSP برای بازی در دسترس هستند. بازی‌های PS3 برای استریم در فضای ابری قفل می‌شوند، اما سایر بازی‌های کلاسیک سازگار با عقب برای دانلود در دسترس خواهند بود.

سطح Premium چندین مزیت دیگر نیز دارد، از جمله بازی‌های آزمایشی با زمان محدود و پخش ابری روی رایانه. هر سه سطح اشتراک روی PS5 و PS4 در دسترس خواهند بود، اگرچه کاربران PS5 به بازی‌های بیشتری دسترسی خواهند داشت.

پلی استیشن تعداد معدودی بازی را برای PS5 و PS4 تایید کرده است که در هنگام عرضه در دسترس مشترکین Extra و Premium قرار خواهند گرفت:

  • Death Stranding
  • خدای جنگ
  • مرد عنکبوتی مارول
  • Marvel Spider-Man: Miles Morales
  • مورتال کامبت 11
  • بازگشتی (فقط PS5)

PlayStation Plus Extra و Premium ابتدا در آسیا در دسترس خواهند بود، اما به نظر می رسد کاربران در آمریکای شمالی و اروپا می توانند در ماه ژوئن مشترک شوند.