منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • اسپین آف جدید Subway Surfers و عناوین دیگر در ماه جولای به Apple Arcade می آیند

اسپین آف جدید Subway Surfers و عناوین دیگر در ماه جولای به Apple Arcade می آیند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اسپین آف جدید Subway Surfers و عناوین دیگر در ماه جولای به Apple Arcade می آیند

اسپین آف جدید Subway Surfers و عناوین دیگر در ماه جولای به Apple Arcade می آیند

Apple Arcade پنج عنوان جدید در ماه جولای دریافت کرد، از جمله Subway Surfers Tag، نسخه جدیدی از سری بی پایان دونده ها، Heroish، یک بازی دفاعی جدید مبتنی بر کارت از Sunblink و سه نسخه قبلی App Store Greats.

تگ Subway Surfers به ​​جای سبک مجازی کلاسیک که در ضبط های قبلی استفاده شده بود، از رویکرد ایزومتریک تری به سبک عرصه ای برای سریال استفاده می کند. بازیکنان در طول مسیر در محوطه قطار، پارک ها و اسکله های بار، اسکیت بورد و برچسب های اسپری کاوش می کنند. شما با زدن برچسب امتیاز و جمع آوری مدال در Arena، عرصه های جدید را باز می کنید، اما باید از خادمان بی رحم گارد دوری کنید. تگ Surfers Subways از 15 جولای شروع می شود.

Heroish یک بازی دفاعی برج است. بازیکنان یکی از شش شخصیت را انتخاب می کنند و با شخصیت دیگری روبرو می شوند که او نیز برج می سازد. قهرمانان با از بین بردن Soul Gem حریفان پیروز می شوند. چندین کمپین تک نفره و همچنین حالت های مسابقه ای 1v1 و 2v2 وجود دارد. این بازی همچنین به بازیکنان اجازه می‌دهد تا دک‌های خود را بسازند و کارت‌های خود را ارتقا دهند تا برتری پیدا کنند. Heroish در 22 جولای در دسترس خواهد بود.

سه بازی که اکنون می‌توانند از اپ استور دانلود شوند نیز در ماه ژوئیه شاهد انتشار Apple Arcade خواهند بود. از اول جولای، اعضا می توانند My Bowling 3D + را که یک بازی شبیه سازی بولینگ مبتنی بر فیزیک است، دانلود کنند. سپس در 8 جولای Samorost 3+ به این سرویس ملحق خواهد شد. ممکن است با بازی های دیگر توسعه دهنده Amanita Design مانند Machinarium و Creeks آشنا باشید. این یک بازی ماجراجویی برای کاوش در جهان های بیگانه از طریق یک کوتوله با فلوت جادویی است. در نهایت، در 29 جولای، اعضا می‌توانند Kingdom Rush Vengeance TD + را دریافت کنند، عنوان دفاعی دیگری که به بازیکنان دستور می‌دهد تا شش پادشاه قدرتمند را با استفاده از طیف گسترده‌ای از برج‌ها، نیروها و شخصیت‌ها غصب کنند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.