منو سایت

اسنوپ داگ ماه آینده به Call of Duty Mobile و Varzon می آید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
اسنوپ داگ ماه آینده به Call of Duty Mobile و Varzon می آید

پس از شایعات حضور اسنپداگ در Warzon; اکتیویژن حضور خود را در تمامی بازی های Call of Duty از جمله Call of Duty Mobile و Warzon رسما تایید کرده است. این خواننده معروف در ماه آوریل تحت یک بسته ویژه به بازی اضافه می شود و بازیکنان می توانند به طور رسمی از پوسته او در بازی های مختلف کال آف دیوتی استفاده کنند.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، اسنوپ داگ در ماه آوریل به Call of Duty Mobile، Warzon و Call of Duty Vanguard اضافه خواهد شد. این اولین بار نیست که ستاره موسیقی آمریکایی در سریال Activision ظاهر می شود. او اولین بار در Call of Duty Ghosts به عنوان صداپیشه در یک بسته الحاقی ظاهر شد. اما این بار می توانید برای او اسکین مخصوص بخرید و با ظاهر یک اسنوب در بازی ظاهر شوید.

Snoop Dogg Call Duty Mobileاسنوپ داگ گفت: “من از همکاری با تیم Call of Duty برای اضافه کردن ویژگی های عالی برای لذت بردن شما هیجان زده هستم.” خیلی خوب است که می‌توانید برای من بازی کنید و این آیتم‌های عالی را که نام اسنوپ روی آن‌ها وجود دارد، انتخاب کنید. “حتما به آنها نگاه کنید.” لازم به ذکر است که اولین فرصت برای دریافت اسنوپ داگ به عنوان شخصیت اصلی Call of Duty Mobile در چهاردهم فروردین خواهد بود. بازیکنان می توانند آن را به عنوان قرعه کشی خوش شانس دریافت کنند.

حضور اسنوپ داگ در Call of Duty Mobile

Lucky Draw شامل اپراتور Snoop Dogg برای Call of Duty Mobile با ظاهری خاص و گردنبند طلایی خاص می شود. این گردنبند از طلای 24 عیار ساخته شده است و اکتیویژن روی جزئیات آن تمرکز دارد. تفنگ مخصوص پوست اسنوپ داگ با روکش طلا نیز وجود دارد که ظاهری منحصر به فرد با مسلسل های دیگر دارد و با نوع خاص اسنوپ داگ کاملا سازگار است. انتظار می رود هفته آینده اطلاعات بیشتری در فصل آینده منتشر شود.

اسنوپ داگ وارزن

بازیکنان Warzon و Vanguard می توانند از 19 آوریل برای این خواننده مشهور پکیج خریداری کنند. جزئیات شخصیت اسنوپ داگ او را به یکی از اپراتورهای خاص بازی تبدیل می کند. بازیکنان علاوه بر دریافت پوسته اسنوپ داگ، ده آیتم دیگر نیز دریافت خواهند کرد. این وسایل شامل تفنگ خود او و همچنین وسایل تزئینی می شود. اکتیویژن نیز صدای ویژه اسنوپ داگ را ضبط کرده و صدای او را در جریان بازی Call of Duty Mobile و Varzon خواهیم شنید.

اکتیویژن نتیجه می گیرد که آنها از اضافه کردن این رپر افسانه ای به Call of Duty هیجان زده هستند. گفتنی است اسنوپ داگ مدتی پیش به تیم ورزش های الکترونیکی FaZe پیوست و به عنوان مدیر و سفیر این تیم فعالیت می کند.

منبع: Calofduty