منو سایت

استیم از انتشار بازی Returnal برای PC خبر داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استیم از انتشار بازی Returnal برای PC خبر داد

نمایه سازی جدید در پایگاه داده شبکه Steam یک نسخه را نشان می دهد بازگشت بازی برای کامپیوتر این بازی انحصاری پلی استیشن 5 یکی از بهترین عناوین سال گذشته است که جوایز مختلفی را کسب کرده است. وب سایت SteamDB فاش می کند که Returnal تحت عنوان Oregon به Steam اضافه شده است و این اثر Ruglake به عنوان دنباله ای برای بازی های کامپیوتری انحصاری سونی در دسترس خواهد بود.

طبق جدیدترین اخبار بازی و استیم دیتابیس، بازی انحصاری بعدی پلی استیشن که برای رایانه های شخصی منتشر می شود؛ بازگشت. این بازی با برچسب های ویژه “Ruglaike” و “علمی تخیلی” دسته بندی شده است. اما بزرگترین نشانه این نسخه PC نکات واضح در مورد وضعیت برج سیزیف است که مربوط به retrenalum است. همه این سرنخ ها نشان می دهد که جدیدترین بازی انحصاری پلی استیشن 5 در راه است تا به پلتفرم رایانه های شخصی برسد.

یکی از معتبرترین منابع ویدئویی را در رسانه VGC ارائه کرده است که نشان می دهد بازی Returnal در حال اجرا بر روی رایانه است. این تصویر کار تحسین برانگیز Housemarque در کامپیوترهای شخصی را تایید می کند. جیم رایان، مدیرعامل سونی اینتراکتیو اینترتینمنت، از عرضه انحصاری ترین بازی های رایانه شخصی پلی استیشن تا سال 2025 خبر داده است. پیش از این، شایعاتی مبنی بر عرضه این رایانه منتشر شده بود.

بازی برگشت کامپیوتر بازگشت

بازگشت به جاده کامپیوتر

Returnal اثری انقلابی است و سازندگان موفق شده اند سبک طراحی دو بعدی تیراندازهای آرکید را به صورت سه بعدی ارائه کنند. کارگردان بازی مدتی قبل از چالش های طراحی Returnal و چگونگی یادگیری دوباره طراحی سه بعدی گفته بود. موفقیت این بازی سونی را بر آن داشت تا استودیو Housemarque را بخرد که در حال ساخت بازی بعدی برای پلی استیشن 5 است.

احتمال خرابی کامپیوتر سال گذشته توسط پایگاه داده GeForce Now فاش شد. بیشتر اسامی این لیست بعداً روی رایانه منتشر شد. با توجه به اینکه جیم رایان عرضه بازی های سونی برای کامپیوتر را تایید کرده و قول انتقال آنها را داده است. ما می توانیم تصور کنیم که بیشتر بازی ها بر روی کامپیوتر در دسترس خواهند بود. سونی انتظار دارد در سال جاری حدود 300 میلیون دلار از فروش بازی های رایانه ای درآمد کسب کند.

از دیگر بازی های پلی استیشن منتشر شده برای کامپیوتر می توان به Remaster Uncharted 4 اشاره کرد که نسخه PS5 آن چند ماه پیش برای دانلود آماده شد. سونی هنوز در مورد انتشار Returnal برای PC اظهار نظری نکرده است و باید دید این اثر چه زمانی به PC منتقل می شود. نطر شما چی هست؟

منبع: VGC