منو سایت

استودیو Soccerpunch ساخت InFamous و Sly Cooper جدید را تکذیب کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استودیو Soccerpunch ساخت InFamous و Sly Cooper جدید را تکذیب کرد

شایعات مختلف از بازگشت سری بازی های محبوب inFamous و Sly Cooper خبر می دهد. اما در پاسخ به شایعات، استودیو Soccerpunch گفت که آنها “هیچ برنامه ای” برای کار روی این بازی ها ندارند و هیچ استودیو دیگری روی این پروژه ها کار نمی کند. این خبر در واکنش به شایعات و گزارش هایی منتشر شد که امیدهای هواداران را برای بازگشت این دو فرنچایز زنده کرد.

به گزارش پارسی گیم، استودیو ساکر پانچ در بیانیه ای که در سایت این استودیو منتشر کرد؛ او توضیحات مهمی برای بازی های معروفی مانند inFamous و Sly Cooper ارائه کرد. این استودیو پس از آن تایید کرد که بازسازی این دو بازی در حال ساخت نیست و برنامه ای برای بازگرداندن آنها وجود ندارد. این صحبت ها برخلاف گزارش ها و شایعات اخیر است که طرفداران را به وجد آورده است.

این استودیو در مورد آینده پروژه های خود می نویسد: «اکنون که بازی های ما از نظر وسعت و پیچیدگی در حال رشد هستند. ما باید به آنها توجه کامل داشته باشیم. در مورد پروژه‌های فعلی‌مان، در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای اتحاد مجدد Infamous یا Sly Cooper نداریم و هیچ استودیویی روی آن پروژه‌ها کار نمی‌کند. این شخصیت‌ها برای ما بسیار خاص و عزیز هستند و اگرچه هرگز به فرصتی برای کار روی آنها نه نمی‌گوییم. اما نه InFamous و نه Sly Cooper در حال توسعه نیستند.

بازی جدید inFamous و Sly Cooper

آخرین اخبار از بازی inFamous

سازنده همچنین اضافه کرد که سرورهای inFamous 2 بازی که به محتوای کاربران اختصاص داده شده اند، برای مدتی از دسترس خارج خواهند شد تا محتوا به سرورهای بهتری منتقل شود. سرورهای جدید در نهایت در تاریخ معینی خاموش خواهند شد و پشتیبانی از بازی به طور کامل حذف خواهد شد. اما Soccer Punch Studio این سرورها را تا زمانی که می توانند زنده نگه می دارد. این استودیو نوشت که بسیاری از بازیکنان همچنان این بازی را تجربه می کنند.

Soccerpunch در تلاش است تا بسته الحاقی Cole’s Legacy را که برای inFamous Second Son منتشر شده است، در دسترس همه کاربران فروشگاه پلی استیشن قرار دهد. لازم به ذکر است که این DLC تنها در اختیار افرادی بود که نسخه Collector’s Edition را خریداری کرده بودند. این گزینه خوبی برای افرادی است که نسخه استاندارد را تهیه کرده اند. از محتوای اضافی بازی لذت ببرید. استودیو Soccerpunch پروژه های آینده خود را اعلام نکرده است و ما نمی دانیم که آنها روی چه بازی کار می کنند.

طبق اخبار اخیر بازی، توسعه بازی Ghost of Tsushima 2 آغاز شده است و یک آگهی شغلی اخیر این شایعه را تایید کرده است. البته این احتمال وجود دارد که بازی در حال تولید متفاوت باشد، بنابراین باید منتظر اخبار رسمی در سال های آینده باشید.

منبع: GamingBolt