منو سایت

استودیو Ryu Ga Gotoku درباره Yakuza 8 صحبت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استودیو Ryu Ga Gotoku درباره Yakuza 8 صحبت می کند

استودیو Ryu Ga Gotoku به خاطر ساخت تعدادی سریال از جمله Yakuza و Judgment و همچنین احیای سری Virtua Fighter شناخته شده است. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، سرپرست این استودیو Masayoshi Yokoyama به چندین پروژه در حال ساخت از جمله Yakuza 8 اشاره کرده است.

NicoNico Chokaigi 2022 که از 23 تا 30 آوریل برگزار شد، بزرگترین رویداد بازی ویدیویی ژاپن در هفته گذشته است. این رویداد درست قبل از هفته طلایی برگزار می شود که برای بازیکنان ژاپنی بسیار مهم است. استودیوی سگا و ریو گا کوتوکو از جمله افرادی هستند که در رویداد NicoNico Chokaigi 2022 حضور دارند. ماسایوشی یوکویاما، مدیر استودیو و تهیه کننده سری Yakuza، از چندین بازی منتشر نشده در سال در صحنه Ryu Ga Gotoku Super Talk نام می برد.

در ابتدای استیج، ماسایوشی یوکویاما اعلام کرد که از زمان معرفی رسمی یاکوزا 8، طرفداران او توجه ویژه ای داشته اند. اما حقیقت این است که استودیو Ryu Ga Gotoku در حال کار بر روی چندین پروژه اعلام نشده است. مدیر استودیو Rio Ga Goto گفت که نمی تواند هیچ اطلاعاتی در مورد بازی ها با بازیکنان به اشتراک بگذارد. او دلیل آن را سختی ساخت بازی های ویدیویی عنوان می کند. ماسایوشی یوکویاما مطمئن نیست که همه بازی ها موفق باشند و در نهایت عرضه شوند.

بازی استودیو Ryu Ga Gotoku یاکوزا 8

سریال Yakuza بدون حضور زننده ادامه دارد

ماسایوشی یوکویاما در ادامه خاطرنشان کرد که استودیو Ryu Ga Gotoku فقط بر روی ساخت بازی‌های سری Yakuza تمرکز نمی‌کند. او برای اثبات این موضوع به Lost Judgment اشاره کرد که با وجود ویژگی های مشترک، ارتباط مستقیمی با سریال Yakuza ندارد. گوتوکو، کارگردان استودیو Rio Ga در حال حاضر تهیه کننده و کارگردان سریال Yakuza است. پس از اینکه توشیهیرو ناگوشی، خالق این مجموعه، سگا را در سال 2021 ترک کرد، مسئولیت او به ماسایوشی یوکویاما منتقل شد.

استودیو Ryu Ga Gotoku سال گذشته بازی Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown را منتشر کرد که با استقبال خوب جامعه ورزش های الکترونیکی مواجه شد. طرفداران این اثر در سراسر جهان تمام تلاش خود را برای ادامه حمایت از آن به کار گرفته اند. به همین دلیل این احتمال وجود دارد که استودیو Rio Ga Gotoku بازی Virtua Fighter 6 را بسازد.

نظر شما در مورد ادامه سریال Yakuza و ساخت Yakuza 8 چیست؟ چه بازی ای را دوست دارید استودیو Ryu Ga Gotoku ارائه دهید؟ فکر می کنید پروژه های کشف نشده ای که ماسایوشی یوکویاما به آنها اشاره کرد کدامند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Dualshockers