منو سایت

استودیو Quarry توسط Nordisk Games خریداری شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استودیو Quarry توسط Nordisk Games خریداری شد

استودیوی بریتانیایی Supermassive Games با حدود 300 کارمند توسط غول رسانه ای اسکاندیناوی Nordisk Games خریداری شده است. Supermassive یکی از استودیوهای شناخته شده در صنعت بازی است که دارای عناوین شناخته شده ای مانند Until Dawn و همچنین حرفه توسعه یافته این استودیو تجربه زیادی در ساخت بازی های ترسناک با عناصر سینمایی دارد و اکنون تحت مالکیت یک شرکت دیگر به کار خود ادامه می دهد.

به گزارش پارسی گیم، Nordisk Games سال گذشته حدود 31 درصد از سهام این استودیو را خریداری کرد و امروز این رقم را به 100 درصد رساند. لازم به ذکر است که این استودیوی بریتانیایی در سال 2008 توسط پیت و جو ساموئل تاسیس شد و هم اکنون بیش از 300 کارمند و توسعه دهنده دارد. بازی Until Dawn که به صورت انحصاری برای PS4 منتشر شده بود برنده جایزه بفتا شد. این استودیو در سال های اخیر تمرکز خود را بر روی سری بازی های Dark Pictures Anthropology گذاشته و چندین شماره از این مجموعه را با همان روند و داستان متفاوت منتشر کرده است.

به گفته کارگردان، بازی جدید آنها به نام The Quarry یک فیلم تعاملی است که بازیکنان می توانند بارها و بارها مانند یک فیلم آن را تماشا کنند. مدیر عامل استودیو پیت ساموئلز از قرارداد اخیر ابراز رضایت کرد. مدیر عامل Nordisk Games، Mikael Wider نیز می گوید که آنها منابع و ابزارهای بیشتری را به Supermassive برای ادامه کار می دهند. فعالیت انفرادی این استودیو در چند سال گذشته بالاخره به پایان رسید.

خرید استودیوی Supermassive Games The Quarry

خرید استودیو Supermassive Games

Nordisk Games ممکن است نام آشنای نباشد. اما این شرکت نیز بخشی از Egmont است که دارای یک هلدینگ بزرگ در منطقه نوردیک است و در زمینه های مختلف فعالیت می کند. این هلدینگ برای سرمایه گذاری در مشاغل مختلف ایجاد شده و در سال های اخیر در پروژه های زیادی سرمایه گذاری کرده است. این شرکت همچنین از کودکان و جوانانی که زندگی آنها با خطرات مختلفی مرتبط است مراقبت می کند. محافظت می کند بخشی از این شرکت در زمینه انتشار بازی نیز فعالیت دارد.

استودیو Quarry توسط Nordisk Games خریداری شد

راهنمای گام به گام بازی The Quarry

در حال حاضر از مبلغ قرارداد اطلاعی نداریم و مبلغ خرید استودیو Supermassive Games نیز اعلام نشده است. البته این شرکت صاحب استودیوهای بزرگی است که معروف ترین آنها Avalanche استودیو سازنده بازی Just Cause و Mercury Steam سازنده سری بازی Castlevania: Lords of Shadow هستند. انتظار می رود برای ادامه روند فعلی، سرمایه بیشتری در اختیار سازنده بازی The Quarry قرار گیرد. لازم به ذکر است که بازی The Quarry قرار بود در انحصار گوگل باشد و ممکن است این استودیو نیز متعلق به گوگل باشد. اما برنامه ها تغییر کردند. خبر دیگر اینکه هفته گذشته بازی جدید این استودیو با نام Devil in Me رونمایی شد.

منبع: PCGAMER