منو سایت

استودیو Hanger 13 ساخت نسخه بعدی بازی Mafia را تایید کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استودیو Hanger 13 ساخت نسخه بعدی بازی Mafia را تایید کرد

با انتشار شایعات مختلف در مورد ساخت بازی جدید مافیا، استودیو Hanger 13 به تمامی این شایعات جامه عمل پوشاند و ساخت نسخه بعدی بازی Mafia را تایید کرد. این استودیو می‌گوید چند سال دیگر تا انتشار بازی باقی مانده است و بازی جدید به این زودی‌ها منتشر نخواهد شد. در مصاحبه ای به مناسبت تولد 20 سالگی این فرنچایز، سرپرست استودیو با تایید ساخت Mafia 4 طرفداران را هیجان زده کرد.

مدیرعامل استودیو Hangar 13 در مورد این بازی جدید گفت: خوشحالم که شروع کار بر روی پروژه کاملاً جدید Mafia را اعلام کنم. در حالی که ما چند سال با آن فاصله داریم و در حال حاضر نمی توانیم اطلاعاتی در مورد آن با شما به اشتراک بگذاریم. ما باید بگوییم که ما واقعاً برای ادامه کار روی این فرنچایز محبوب و سرگرم کردن بازیکنان با داستان‌های جدید هیجان‌زده هستیم.» مدیر عامل استودیو اطلاعاتی در مورد داستان و روند بازی به اشتراک نگذاشت و باید کمی بیشتر صبر کنیم.

گزارش Kotaku فاش کرد که بازی جدید Mafia یک پیش درآمد داستانی برای نسخه اول خواهد بود و به دوران جنایت در شهر سیسیل ایتالیا و قلب مافیای این کشور سفر خواهیم کرد. نیک بیکر در اوایل سال جاری درباره Mafia 4 صحبت کرد و گفت که ما شاهد به قدرت رسیدن دون سالیاری و سفری به پایان قرن نوزدهم خواهیم بود. بازی جدید مافیا یک شهر جدید را برای کاوش و گفتن داستان ارائه می دهد. لازم به ذکر است که این تنها بازی از سری مافیا نیست که در حال توسعه است. بلومبرگ ساخت پنجمین بازی Mafia را در ژوئن امسال تایید کرد.ساخت بازی مافیا 4

Mafia 4 در حال توسعه است

جیسون شرایر در مورد وضعیت بد استودیو Hanger 13 و نحوه اخراج کارمندان مختلف گزارش می دهد. مدیر جدید استودیو ساخت بازی پنجم را تایید کرد و گفت که هدف آنها جلب رضایت ناشر است. البته ساخت این بازی پس از اتمام Mafia 4 آغاز خواهد شد و به زودی از آن خبری نخواهیم داشت. آخرین بازی از این سری یعنی Mafia 3 در سال 2016 عرضه شد و پس از آن شاهد انتشار نسخه بازسازی شده Mafia 1 بودیم که با استقبال خوب طرفداران مواجه شد.

بر اساس گزارشی که در نوامبر گذشته منتشر شد، 2K توسعه بازی جدید Hangar 13 با نام رمز Volt را لغو کرد. این پروژه از سال 2017 در دست ساخت بود و ایده های متفاوتی با بازی های قبلی این استودیو داشت. بلومبرگ مدعی است که کار روی این بازی متوقف شده و ادامه نخواهد داشت. همین مشکل باعث شد تا مدیریت جدید سری بازی های مافیایی را هدف گرفته و تصمیم خود را برای ساخت بازی جدید عملی کند. منتظر اطلاعات بیشتر در ماه های آینده باشید.

منبع: VGC