منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • استودیو Firesprite سونی در حال ساخت یک بازی ترسناک با Unreal Engine 5 است

استودیو Firesprite سونی در حال ساخت یک بازی ترسناک با Unreal Engine 5 است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
استودیو Firesprite سونی در حال ساخت یک بازی ترسناک با Unreal Engine 5 است

استودیو Firesprite که بیشتر برای سری بازی های Wipeout خود شناخته شده است. این شرکت متشکل از اعضای سابق استودیوی لیورپول سونی است که مستقر در لیورپول، انگلستان و متعلق به سونی است. پست شغلی جدید توسط GamesRadar پیدا شد. از ساخت یک بازی ترسناک درجه یک با Unreal Engine 5 خبر می دهد و این استودیو برای ساخت بازی جدید خود به کارگردان نیاز دارد.

به گزارش پارسی گیم و به نقل از آگهی استخدام، استودیو Firesprite به کارگردانی نیاز دارد که بتواند به تیم سازنده ماجراجویی ترسناک ساخته شده توسط Unreal Engine 5 بپیوندد. این شخص مسئولیت ساخت داستان، طرح، شخصیت ها و فضاسازی را بر عهده دارد و برای ارائه باید تجربه کاری خوبی داشته باشد. محتوای با کیفیت به بازیکنان

بازی ترسناک Firesprite

ابعاد این پروژه جدید در حال حاضر مشخص نیست. استودیو Firesprite اخیرا شروع به توسعه مجدد بازی Twisted Metal برای پلی استیشن کرده است. این بازی قرار بود توسط Lucid Games Studio ساخته شود. اما خروج کارکنان باتجربه استودیو و همچنین عرضه یک بازی شکست خورده در سال گذشته، FireSpright را بر آن داشت تا توسعه بازی جدید را بر عهده بگیرد. گفتنی است مدیر استودیوی Lucid Games در ژانویه امسال از سمت خود استعفا داد و در دیگر استودیوهای پلی استیشن مشغول به کار شد.

Firesprite Studio یک بازی ترسناک است

دو استودیو Firesprite و Lucid Games به هم نزدیک هستند و رفت و آمد اعضا بین دو استودیو عجیب نیست. سال گذشته، سونی با خرید استودیو Firesprite، فهرست استودیوهای نسل بعدی خود را افزایش داد. این استودیو همکاری نزدیکی با سونی دارد و عناوین مختلفی مانند The Playroom را برای PlayStation توسعه داده است. جیم رایان، مدیرعامل پلی استیشن اخیراً از خرید استودیوهای جدید خبر داده است و شایعات حاکی از خرید بزرگ در هفته های آینده است.

این اولین بازی بزرگ در استودیوی FireSprice از زمان پیوستن به سونی است. اخیرا استودیوهای مختلفی از همکاری با Unreal Engine 5 خبر داده اند، از جمله اینکه بازی جدید Witcher نیز با همین موتور ساخته خواهد شد. این استودیو بریتانیایی در حال ساخت Call of the Mountain برای PSVR 2 است و روی چندین پروژه با هم کار می کند. این بازی نسخه فرعی Horizon خواهد بود و کیفیت بصری فوق العاده ای خواهد داشت.

با توجه به اینکه تیم کاری استودیو هنوز به پایان نرسیده و استخدام می شوند. بعید است که به زودی جزئیات بیشتری از بازی ترسناک درجه یک آنها بدست آوریم. نطر شما چی هست؟

منبع: TheGamer